امروز: سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

هم اندیشی برای کیفی‌ سازی نمایشگاه های پژوهشی


مدیریت اطلاع ‌رسانی و توسعه فرهنگ پژوهش معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان با دعوت از صاحبنظران و برگزاری سلسله جلسات کارگروه نمایشگاه‌ های پژوهش بدنبال ارتقاء کیفیت نمایشگاه های آتی است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، برگزاری نمایشگاه ‌های پژوهشی یکی از برنامه‌ های اصلی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در طول سال است که نیاز به برگزاری جلسات هماهنگی جهت ارتقاء کمی و کیفی نمایشگاه ها دارد.
بر این اساس مدیریت اطلاع ‌رسانی و توسعه فرهنگ پژوهش معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان جهت بهره‌ مندی از نقطه نظرات کارشناسی، هم ‌اندیشی و ارائه طرح‌ ها، ایده ‌ها و پیشنهادها در مورد کیفی‌ سازی نمایشگاه های پژوهشی، ایجاد و اجرای برنامه تحولی در این نمایشگاه‌ ها و برنامه ‌ریزی در این راستا با دعوت از صاحبنظران این عرصه اقدام به برگزاری سلسله جلسات «کارگروه نمایشگاه‌ های پژوهش» کرده است.
نحوه برگزاری نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی، چگونگی حضور در نمایشگاه ناشران کتاب جهان اسلام جهت ارائه مشاوره و شرکت در نمایشگاه پژوهش و فناوری استان، از جمله موضوعاتی است که تا کنون در جلسات این کارگروه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.
لازم به ذکر است کارگروه نمایشگاه ‌های پژوهش حوزه علمیه خراسان از خردادماه امسال تا کنون شش جلسه کاری را با حضور 8 نفر از افراد مجرّب و متخصص در امور نمایشگاهی برگزار کرده است.
 


كد خبر: 18526  |  تاریخ درج خبر: 96/07/17  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا