امروز: سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

آغاز فعالیت رسمی مدرسه علمیه الزهرا(س) سیس‌آباد در ساختمان جدید


مدرسه علمیه الزهرا(س) سیس‌آباد با حضور جمعی از مسئولان حوزه علمیه خراسان، در ساختمان جدید فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، مراسم آغاز فعالیت رسمی ساختمان جدید مدرسه علمیه الزهرا(س) سیس‌آباد با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد اسفندیاری، معاون پژوهش و مسئول دفتر مدیریت و ارتباطات، حجت الاسلام علی مقدادی، مسئول اداره حراست و مسئولان اداره آموزش، فرهنگی و مدیریت خواهران حوزه علمیه خراسان، 17 مهرماه برگزار شد.

براساس این گزارش، ساخت بنای جدید مدرسه با حضور آیت الله علم الهدی، عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان و امام جمعه مشهد و مسئولان مرکز مدیریت حوزه در سال 92 در زمینی به مساحت 560 مترمربع آغاز شد و این ساختمان در دوطبقه به مساحت 750 مترمربع و 8 کلاس درسی، نمازخانه و کتابخانه در سال 96 به بهره برداری رسیده است.
هم اکنون 62 طلبه در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند و علاوه بر برنامه های آموزشی، فعالیت هایی در قالب همکاری با نهادها، برگزاری مناسبت های انقلابی، مراسم اعیاد و سوگواری، طرح هجرت و صالحین بسیج، اعزام مبلغ و ... را در کارنامه فعالیت های  فرهنگی خود دارند.
شایان ذکر است، مدرسه علمیه الزهرا(س) سیس‌آباد با هدف آموزش علوم دینی به علاقمندان، تربیت طلاب توانمند برای تبلیغ و برگزاری دوره های آموزشی ویژه جوانان و بزرگسالان در مناطق حاشیه شهر و محروم مشهد، فعالیت خود را از سال 80 آغاز کرد و در سال 91 به عنوان یکی از مدارس علمیه رسمی مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان قرار گرفت.

كد خبر: 18535  |  تاریخ درج خبر: 96/07/18  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا