امروز: شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

همایش تجلیل از ممتازین و برترین های حوزه علمیه خراسان برگزار می شود


معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان، از برگزاری همایش تجلیل از ممتازین حوزه علمیه خراسان در نهم آذرماه سال جاری خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین فردوسی پور در گفتگو با روابط عمومی این حوزه از برگزاری همایش تجلیل از ممتازین دوساله اخیر حوزه علمیه خراسان در نهم آذرماه سال جاری خبر داد.
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با بیان این که در این همایش از طلابی که در درس و بحث و مسائل پژوهشی در دو ساله اخیر ممتاز بوده اند، تجلیل به عمل می آید، تصریح کرد: همایش تجلیل از ممتازین حوزه علمیه خراسان امسال پس از گذشت دوسال تاخیر، نهم آذرماه در مدرسه علمیه عالی نواب با حضور اساتید و طلاب این حوزه برگزار می شود.
وی ادامه داد: بر اساس معیار های موجود در راستای انتخاب و گزینش ممتازین، در این همایش از 2293 نفر از طلاب سطح یک، 150 نفر از طلاب سطح دو و سه، 155 نفر از طلاب سطح چهار و 138 نفر از طلابی که در فراخوان مقالات یازدهم و دوازدهم حوزه معاونت پژوهشی به عنوان برتر شناخته شده اند، تقدیر می شود.
حجت الاسلام والمسلمین فردوسی پور در ادامه از تشکیل  4 کمیته اطلاع رسانی، پشتیبانی، اجرایی و هدایا و میهمانان به سرپرستی آقایان: روشندل، مفيدي ، حصاری و شبان در راستای برگزاری اصولی و منسجم این همایش خبر داد و اظهار کرد: هر یک از این کمیته ها وظیفه ای بر عهده دارند تا این همایش به شایستگی برگزار شود.
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان از علمای اعلام، اساتید معزز، فضلای گرانقدر، روحانیان و طلاب محترم دعوت کرد در این همایش باشکوه شرکت کنند.


كد خبر: 18952  |  تاریخ درج خبر: 96/08/23  |  کد خبرنگار: 207368
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا