امروز: دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

کارگاه نقد فیلم با رویکرد قرآنی برگزار می شود


اعطای گواهی نامه پایان دوره آموزشی، امکان تشکیل گروه های تبلیغ تخصصی و اولویت به‌کارگیری در اعزام های تخصصی از جمله مزایای شرکت در این دوره آموزشی است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، کارگاه نقد فیلم با رویکرد قرآنی به همت اداره آموزش های کاربردی مبلّغان دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار می شود.
در این کارگاه آموزشی که با هدف ارتقای دانش و مهارت های تخصصی مبلغان در حوزه نقد فیلم برنامه ریزی شده است، موضوعاتی از جمله مبانی نظری شناخت فیلم، زیباشناسی، آموزش فرم و نقد و تحلیل فیلم با نگاه فلسفه اسلامی تدریس می شود.
شرکت کنندگان در کارگاه نقد فیلم با رویکرد قرآنی علاوه بر استفاده از اساتید مجرب کشوری در طول دوره، در صورت اتمام موفقیت آمیز آن از امتیازاتی چون اعطای گواهی نامه پایان دوره آموزشی، امکان تشکیل گروه های تبلیغ تخصصی و اولویت به‌کارگیری در اعزام های تخصصی بهره مند می شوند.
گفتنی است دوره مذکور از اواخر آذرماه آغاز خواهد شد و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن می توان با شماره 32251262 تماس گرفت.
 


كد خبر: 19309  |  تاریخ درج خبر: 96/09/16  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا