امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴
استاد حوزه علمیه خراسان تأکید کرد

عملکرد انقلابی؛ عامل استمرار حرکت انقلاب


آیت الله معلمی عنوان کرد: مهم ترین مؤلفه و شاخصه در استمرار حرکت رو به رشد انقلاب اسلامی، عملکرد انقلابی و حرکت درست در مسیر درست است.

آیت الله معلمی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان گفت: ما مدعی انقلاب اسلامی هستیم بنابراین باید تصمیمات و افعال ما اسلامی و انقلابی باشد.
وی اظهار کرد: مهم ترین مؤلفه و شاخصه در استمرار حرکت رو به رشد انقلاب اسلامی، عملکرد انقلابی و حرکت درست در مسیر درست است.
استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان افزود: اگر هر کدام از ما در هر جایگاهی که قرار داریم وظیفه خود را به درستی انجام دهیم، انقلاب خود به خود قوی تر و نیرومندتر از گذشته خواهد شد.
آیت الله معلمی حوزه علمیه و روحانیت را بنیان و اساس انقلاب اسلامی دانست و عنوان کرد: توجه مردم به جهات دینی و معنوی به سمت حوزه های علمیه و روحانیت است و مردم پشت سر آن ها حرکت می کنند، بنابراین حوزه علمیه با ساختن انسان های خوب، متدیّن و متعهد می تواند در پیگیری آرمان های انقلاب نقش داشته باشد.
وی با اشاره به نقش روشنگری و بصیرت افزایی حوزه علمیه و طلاب در طول تاریخ، گفت: توجه دادن مردم و مسئولین به ضربات و لطماتی که از داخل و خارج متوجه انقلاب اسلامی است، یکی دیگر از وظایف و مسئولیت های خطیر روحانیت می باشد.
استاد  خارج فقه واصول حوزه علمیه خراسان در پایان اظهار کرد: مردم ما در طول سالیانی که از انقلاب اسلامی گذشته نشان داده اند که علی رغم همه کمبودها و نارسایی ها پشت سر رهبر معظم انقلاب ( مدظله العالي )  و انقلاب اسلامی ایستاده اند و در روزهای مهمی چون 22 بهمن به احسن وجه تکلیف و وظیفه خود را ادا می کنند.
 


كد خبر: 21518  |  تاریخ درج خبر: 96/11/21  |  کد خبرنگار: 201020
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا