امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

دعوت امام جمعه تربت حیدریه به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن


امام جمعه تربت حیدریه با بیان اینکه حفظ نظام جمهوری اسلامی وابسته به حفظ اصول، دستاوردها و شعار های انقلاب است، گقت: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز 22 بهمن یکبار دیگر با آرمان ها و دستاورد های انقلاب اسلامی تجدید پیمان خواهند کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا عصمتی، امام جمعه تربت حیدریه در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران گفت: حضور گسترده و باشکوه امت انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی غرورآفرین 22 بهمن یکبار دیگر نظام اسلامی را در مقابل توطئه ها و عداوت ورزی های دشمنان نظام و انقلاب بیمه خواهد کرد.
وی از انقلاب اسلامی به عنوان پدیده سیاسی زنده یاد و خاطر نشان کرد: گواه این زنده بودن، رشد و نمو اندیشه ها و رویکردهای استقلال طلبانه و تنفر از استکبار در جهان و به خصوص رژيم اسرائيل غاصب است.
حجت الاسلام والمسلمین عصمتی گفت: از دیگر خواص انقلاب درس پایداری و مقاومت در مقابل آفت ها و آسیب هایی است که از سوی دشمنان نصیب کشور شده و همچنان که تا امروز این آفات دفع شده اند، باید همچنان در مقابل دشمنان ایستاد و ثابت قدم بود.
مدیر مدرسه علمیه هراتی تربت حیدریه با بیان اینکه حفظ نظام جمهوری اسلامی وابسته به حفظ اصول، دستاوردها و شعار های انقلاب است، بیان کرد: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز 22 بهمن یکبار دیگر با آرمان ها و دستاورد هاي انقلاب اسلامی تجدید پیمان خواهند کرد.
 


كد خبر: 21522  |  تاریخ درج خبر: 96/11/21  |  کد خبرنگار: 207368
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا