امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

یادداشتی در سی و نهمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی: خوش آمدی روح الله


روحانیون فردا بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با امت انقلابی ثابت خواهند کرد که نقشه‌های مضحکانه و گزینه‌های همواره روی میز شیطان بزرگ و رژیم منحوس صهیونیستی، هرگز اثری در اراده پولادین ملت نخواهد گذاشت.

خدای متعال را شاکر و سپاسگزاریم که در طلیعه  چهلمين سالروز فجر انقلاب، ملت مظلوم و آزاده ایران اسلامی را متنعم به نعمت لایحتسب انقلاب اسلامی در سایه سار ولایت اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم صلوات الله) و انفاس قدسی امام راحل عظیم الشأن (ره) و همچنین هدایت ها و رهبری های حکیمانه امام و قائد این نظام اسلامی قرار داد.
علی‌رغم همه دشمنی‌ها، کلمه‌ی طیّبه نظام جمهوری اسلامی هر روز ریشه‌دار‌تر و ثمر‌بخش‌تر می‌شود‌، اما توطئه دشمنان متوقف نشده و همچنان ادامه دارد و به دنبال این خصومت ها، کمترین سستی و اهمالی از سوی امت انقلابی می‌تواند دشمن غدّار را به طمع اندازد تا با حیله و ترفندی جدید و نقابی دیگر پایه‌های قدرت نظام را نشانه بگیرند.
در این راستا امروز روحانیون متدین انقلابی و همیشه در صحنه وظیفه دارند تا با حفظ انگیزه‌های دینی و همچنین تقویت پایه های حوزه انقلابی مورد تاکید مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، به تقویت اقتدار درونی کشور بپردازند چراکه تا زمانی که ساخت درونی این نظام برپایه دین، مردم و ارزشهای الهی است، هیچ قدرتی توان ضربه زدن به این بنای پولادین را نخواهد داشت.
و امروز ....... مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی در حالی چهار دهه از انقلاب خود را سپری کرده و ورود به چهل سالگی آن را جشن خواهند گرفت که به جهانیان ثابت کرده اند اراده آنان برای پیشبرد انقلاب و حفاظت از دستاوردهای آن جدی وخلل ناپذیر است که این اراده با رهبری حکیمانه امام خمینی(ره) برحکومت ۲۵۰۰ساله نظام شاهنشاهی پایان داده و با استمرار رهبری فرزانه آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی) برتمامی موانع و مشکلات و بحران ها تاکنون فائق آمده و ان شاءالله امسال جشن سی و نهمین سالگی انقلاب با حضور با بصیرت مردم در روز ۲۲ بهمن بنابر فرمایش مقام معظم رهبری تماشائی تر از سالهای قبل خواهد بود.
روحانیون فردا بار دیگر با حضور حماسی خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همگام با امت انقلابی ایران اسلامی ثابت خواهند کرد که نقشه‌های مضحکانه و گزینه‌های روی میز شیطان بزرگ و رژیم منحوس صهیونیستی، هرگز اثری در اراده پولادین ملت نخواهد گذاشت و این بار نیز هوشیارانه و با بصیرت در صحنه دفاع از آرمان‌هایشان حاضر و پاسخ محکمی به یاوه‌گویی‌های سران آمریکا خواهند داد.
حوزه علمیه خراسان ضمن پاسداشت حماسه شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم و شهدای عرصه امنیت و خدمت در کشور، یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشته و با آرمانهای امام راحل و شهدای والامقام تجدید میثاق می کند.
روابط عمومی حوزه علمیه خراسان
 


كد خبر: 21524  |  تاریخ درج خبر: 96/11/21  |  کد خبرنگار: 207368
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا