امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

اتحاد، وحدت و یکپارچگی عامل پیروزی و اقتدار ملت است


مدیر حوزه علمیه خراسان مطرح کرد: اتحاد، وحدت و یکپارچگی همانند39 سال قبل، عامل پیروزی و اقتدار ملت، نظام و جمهوری اسلامی ایران است.

آیت الله سیدمصباح عاملی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن 96 در گفتگو با خبرنگاران، با اشاره به اینکه این حضور یک حماسه و به تعبیر مقام معظم رهبری واقعا تماشایی است، ابراز کرد: مردم از همه اقشار در این راهپیمائی شرکت کرده اند تا جشن پیروزی انقلاب را برگزار کنند و ولايتمداری را به نمایش بگذارند.
وی این انقلاب را نقطه عطفی نه تنها در تاریخ ایران که در تاریخ جهان دانست و اظهار کرد: انقلاب اسلامی، مسیر حرکت جامعه را در صحنه جهانی تغيیر داد و علاوه بر اینکه استبداد داخلی را در هم شکست، قدرت های پوشالی و سلطه گر را به زانو در آورد.
مدیر حوزه علمیه خراسان افزود: انقلاب اسلامی عزت، شرف و آبرو را نه فقط به ایرانیان مسلمان که به همه جبهه مستضعفین در سراسر دنیا داد و برای آنان این ارزش ها را به ارمغان آورد.
وی با بیان اینکه قدرت های جهانی هیچ ارزشی برای مردم در روی کره زمین قائل نیستند، گفت: امروز کرامت انسانی به برکت انقلاب اسلامی در همه جهان در حال گسترش است و حکم فرما شده و می شود.
آیت الله عاملی با اشاره به اینکه همه اینها در گرو اتحاد، وحدت و یکپارچگی بوده که اين حضور را از 39 سال قبل تا كنون مشاهده مي كنيم ، تاکید کرد: این امر به برکت رهبری خردمندانه و فرزانه انقلاب بود كه بر اساس همين ويژگي ولایتمداری مردم در جای جای صحنه ها ي انقلاب ديده مي شود.
وی افزود: امیدواریم خداند متعال به همه ما توفیق عنایت کند و همانطور که در اوایل انقلاب روحانیت و مردم در کنار یکدیگر به صورتی یک صدا و یکپارچه این حرکت را به ثمر نشاندند، تداوم بخشند.


كد خبر: 21546  |  تاریخ درج خبر: 96/11/22  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا