امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

دیدار فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی با مدیر حوزه علمیه خراسان


نسبت به تعامل بیشتر حوزه و نیروی انتظامی در دیدار سردار کریمی با آیت الله عاملی در محل مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، در این دیدار حجت الاسلام والمسلمين  حکمتی پور در نشست فرمانده نیروی انتظامی خراسان رضوی با آیت الله سيد مصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان در محل مرکز مدیریت این حوزه با اشاره به اینکه بحث امنیت از مقوله های مهم است، ابراز کرد: کارهای مهمی در مقوله امنیت انجام شده است که به تقویت یگان امداد می توان اشاره کرد.
وی به تعامل نیروی انتظامی با حوزه های علمیه تاکید و خاطر نشان کرد: این تعامل می تواند در بخش های پژوهش و امنیت اجتماعی در زمینه مطالعات و تحقیقات، حاشیه شهر و ارتباط با ائمه جماعات مساجد باشد.
مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی خراسان رضوی ارتقای علمی و آموزه های دینی برای بخش های مختلف نیروی انتظامی را از دیگرموارد تعامل حوزه و این نیرو عنوان کرد.
همچنین، حجت الاسلام مهدی مقامی، معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان در این دیدار با اشاره به فعالیت های قرآنی این حوزه، اظهار کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، ظرفیت ها و دوره هایی در حوزه علمیه خراسان برگزار شده که می توان از این توانمندی در تعامل میان حوزه و نیروی انتظامی بهره برد.
وی یادآور شد: نیروهای خوبی در عرصه تدبر در قرآن تربیت شده اند که در قالب مبلغ و استاد می توانند همکاری کنند.
حجت الاسلام محمد فردوسی پور، معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان نیز در این دیدار ابراز کرد: فعالیت های گسترده ای از سوی این معاونت انجام شده که می توان به اعزام مبلغ به راهپیمائی اربعین و دهه آخر صفر و نیز فعالیت آنان در حاشیه شهر اشاره کرد.
وی خاطر نشان کرد: ۶۰ گروه جهادی در حاشیه شهر مشهد فعالیت دارند و دوره های توانمندی ائمه جماعات مساجد نسبت به شبهات برگزار شده و می شود.
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسا یاداور شد: با توجه به نیروهای توانمند حوزه علمیه خراسان، می توان برای اعزام و آموزش، تعاملاتی با نیروی انتظامی داشت.
 

 


كد خبر: 21570  |  تاریخ درج خبر: 96/11/24  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا