ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مراسم رونمایی از تلویزیون اینترنتی حوزه علمیه خراسان برگزار شد

با حضور معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

تلویزیون اینترنتی حوزه علمیه خراسان با حضور معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ظهر روز 17 اسفند 1396 رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی حوزه علمیه خراسان، تلویزیون اینترنتی حوزه علمیه خراسان با حضور معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.

مراسم رونمایی تلویزیون اینترنتی حوزه علمیه خراسان با حضور دکتر جوادی، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی معاون و آیت‌الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان، امروز 17 اسفند 1396 در محل مرکز مدیریت این حوزه برگزار شد.

دکتر جوادی، معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم ضمن ابراز خرسندی وتشکر از فعالیت‌های تحولی صورت‌ گرفته در حوزه علمیه خراسان، اظهار امیدواری کرد که با امضای تفاهم‌نامه‌ای جامع، تعامل حوزه علمیه خراسان با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پررنگ‌تر از گذشته شود.

تلویزیون اینترنتی حوزه علمیه خراسان با توجه به گرایش جامعه به نسخه‌های وب و موبایلی راه‌اندازی شده است و با 12 کانال در موضوع های مختلف کار خود را ادامه می‌دهد که معاونت‌های مختلف این حوزه محتوای این کانال‌ها را تأمین می‌کنند.

همچنین در این مراسم، دوره آموزشی 60 جلسه‌ای سواد رسانه برای طلاب رونمایی شد که در سامانه آموزشی »دانا»، یکی از سامانه‌های الکترونیکی حوزه علمیه خراسان قرار خواهد گرفت.

این دوره شامل 204 دقیقه موشن‌گرافی و 1200 دقیقه محتوای آموزشی در جلسات درسی مختلف است که پایان هر جلسه نیز سؤالاتی برای مخاطب طراحی شده و در مجموع نیاز طلاب به مباحث سواد رسانه را برطرف می‌کند.

رسانه‌های جمعی، سرعت و نفوذ آن‌ها، ماهیت رسانه، اهداف سازندگان برنامه‌ها، بررسی آسیب‌های رسانه، بازی و انواع آن، تبلیغات و ماهیت آن، فضای مجازی و آسیب‌های آن، جنگ نرم، خانواده و رسانه، اصول بهره‌گیری از رسانه در قرآن و روایات و... از جمله سرفصل های این دوره است.


كد خبر: 22861  |  تاریخ درج خبر: 1396/12/18  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا