امروز: یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

سومین همایش «محبوبه خدا» در مدرسه فقاهت برگزار شد


سومین همایش «محبوبه خدا»، به مناسبت ولادت حضرت زهرا(س)، با حضور اساتید، طلاب و مسئولین مدرسه فقاهت به همراه خانواده آنان در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، ، سومين همايش «محبوبه خدا»، به مناسبت ولادت صدیقه طاهره حضرت زهرا(س)، با حضور اساتيد، طلاب و مسئولين مدرسه فقاهت به همراه خانواده آنان در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار شد.
در ابتدای این همایش حجت الاسلام سيد جمال الدين موسوي، معاونت آموزش و پژوهش مدرسه فقاهت ضمن تقدير و تشكر از زحمات همسران اساتيد و طلاب مدرسه به اهميت و جايگاه نقش همسران در سنگر خانواده اشاره و ضمن تاکید بر این جایگاه ارزشمند ابراز کرد: بايد همسران در خانه مصداق «نعم العون علي طاعه الله» باشند.
حجت الاسلام موسوي ادامه داد: اعتقاد مسئولين و سياست گذاران مدرسه فقاهت بر اين است كه طلبه و استاد مي تواند در سنگر وظايف طلبگي و استادي خويش در راه نوكري حضرت حجت(عج) موفق باشد چراکه همسرانشان در خانه، پشتيبان آنان هستند.
در ادامه اين همايش حجت الاسلام و المسلمين واعظ موسوي، کارشناس مسائل خانواده  با تاکید بر اهمیت و ضرورت الگو قرار دادن زندگي حضرت زهر(س) به شرايط زندگي موفق اشاره کرد.
وی افزود: قوّام و متعادل بودن مرد در خانه، زندگي كردن بر اساس محبت و عواطف و احساسات و پرهيز از نگاه قانوني و حقوقي به زندگي، تحمل مشكل ها و حوصله و عزت نفس از اركان مهم مديريت يك زندگي موفق است.
شایان ذکر است؛ در پايان اين مراسم ضمن اهداي هدايايي به خانواده هاي اساتيد و طلاب، از تلاش آنان قدرداني و تجليل شد.
 


كد خبر: 23962  |  تاریخ درج خبر: 96/12/22  |  کد خبرنگار: 207368
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا