ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

آئین تجلیل از خادمان مرکز مدیریت برگزار شدآئین تجلیل از خادمان مرکز مدیریت با حضور آیت‌الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان برای نخستین بار در این حوزه برگزار شد.

 با توجه به اینکه تقدیر و تشکر از زحمات نادیده خدمتگزاران هر مجموعه‌ای، توان مضاعفی را به افراد القا می‌کند، حوزه علمیه خراسان نیز در راستای اقدامات تحولی این حوزه انقلابی و با درایت مدیر توانمند و دلسوز آن، اقدام به برگزاری مراسم و آئین تجلیل از خادمان مرکز مدیریت کرد.

براساس این گزارش، در این مراسم که با حضور آیت‌الله سیدمصباح عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان و حجت‌الاسلام والمسلمین محمد اسفندیاری، مسئول حوزه مدیریت و ارتباطات، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی مهدوی ارفع، معاون آموزش، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی مقامی، معاون فرهنگی اجتماعی، علی‌محمد عبدالله‌زاده، معاون پشتیبانی و مسئولان اداره خدمات و تامین نیروی انسانی این حوزه، امروز بعد از نماز ظهر و عصر در اتاق جلسات مرکز مدیریت برگزار شد، از همکاران خدمات  و امور نقلیه این مجموعه تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است، خدمت در مجموعه‌ای که منتصب به صاحب عصر، امام زمان(عج) و نائب بر حقش، امام خامنه‌ای دارد، از محضر خداوند متعال نیز نادیده گرفته نخواهد شد و تلاش ها و زحمات همه‌ی خادمان در دفتر نیک و خیر حضرت حق به ثبت خواهد رسید.

كد خبر: 23991  |  تاریخ درج خبر: 1396/12/24  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا