امروز: سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

از حافظان قرآن مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کوهسرخ تقدیر شد


مراسم تقدیر از 45 نفر از طلاب حافظ قرآن و مسابقات ورزشی و نیز معرفی جوان برتر در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) شهر کوهسرخ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی حوزه علمیه خراسان، مراسم تقدیر از 45 نفر از طلاب حافظ قرآن و 25 نفر از مسابقات ورزشی و نیز معرفی جوان برتر با حضور مدیر و اساتید مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کوهسرخ در محل حسینیه این مدرسه برگزار شد.

حجت‌الاسلام راستگو مقدم، مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کوهسرخ در این مراسم به بیان سخنانی در خصوص رعایت فضائل اخلاقی و دوری از رذائل اخلاقی و لزوم آن برای طلاب پرداخت.

در ابتدای این مراسم نیز حجت‌الاسلام مهدوی از اساتید مدرسه  علمیه به بیان وظایف طلاب در دوران غیبت امام عصر(عج) و معرفی یار واقعی ایشان پرداخت و با اشاره به حدیثی از امام زمان(عج) به توجهات آن حضرت به شیعیان اشاره کرد

در ادامه این مراسم، برنامه‌های مدیحه‌سرایی، توسل و... برگزار شد و گروه طلاب هنرمند مدرسه نیز به اجرای نمایش تئاتر در این خصوص پرداختند.

در پایان نیز با حضور مدیر و اساتید مدرسه، از 45 نفر از حافظان قرآن کریم و 25 نفر از افراد برتر مسابقات ورزشی تقدیر شد و یک نفر از طلاب هم به عنوان جوان برتر معرفی و تقدیر شد.


 


كد خبر: 26458  |  تاریخ درج خبر: 97/02/24  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا