امروز: جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

بیستمین همایش "کتاب سال حوزه" فراخوان شد


بیستمین همایش "کتاب سال حوزه" فراخوان شد و پایان‌ خرداد 97 آخرین مهلت ارسال اثر به این همایش است.
به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، بیستمین همایش "کتاب سال حوزه" فراخوان شد و پایان‌ خرداد 97، آخرین مهلت ارسال اثر به این همایش است و اندیشمندان و فرهیختگان صاحب اثر حوزه‌های علمیه، با ارسال کتاب‌ و پایان‌نامه‌های سطح چهار می‌توانند در این همایش شرکت کنند.
بر اساس این گزارش، شرایطی مانند: حوزوی بودن پديدآورندگان آثار، چاپ اول کتاب ها در سال 96 و همچنین کتاب هایی که طی سال‌های 1437 تا 1439 قمری و 2016 تا 2017 میلادی، برای اولین بار، توسط ناشران خارج از کشور منتشر شده‌اند، پایان‌نامه‌های سطح4 (دکتری) که در سال 1396 دفاع شده باشد.( بارگذاری تصویرصورتجلسه دفاع پايان‌نامه و فایل الکترونیکی پایان نامه با فرمت word یا pdf در هنگام ثبت‌نام، ضروري است) می بایست لحاظ شود.
همچنین، ارائه نسخه اصلی اثر، برای کتاب‌های ترجمه شده ضروری می باشد و پس از ثبت نام اینترنتی در سایت همایش به نشانی book.howzeh.org ، ارائه دو نسخه از اثر ثبت نام شده و ارسال آن به دبيرخانه همايش به آدرس قم، جمكران، ميدان انتظار، مجتمع دارالولاية، ساختمان تهذيب، همايش كتاب سال حوزه خاطر نشان شده است.
علاقه‌مندان به کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی www.ketabeHowzeh.ir مراجعه و یا با تلفن دبیرخانه به شماره 37255890- 025 داخلی 603 الی 605 تماس بگیرند. همچنین، سامانه پیام کوتاه 100007020 برای این همایش درنظر گرفته شده است.
گفتنی است، هرساله همایش کتاب سال حوزه ویژه کتاب‌هایی که در زمینه علوم اسلامی یا انسانی مرتبط با حوزه دین تألیف، تدوین، تصحیح و تحقیق و ترجمه شده باشند، در این همایش مورد بررسی قرار می‌گیرند و شناسایی کتاب‌ها و نویسندگان برتر حوزوی و معرفی آن‌ها به جامعه علمی، تشویق و حمایت از نویسندگان کتاب‌های برتر حوزه، تقویت روحیه و انگیزه‌های تحقیق و پژوهش در حوزه و ارتقای سطح پژوهش‌های دینی و حوزوی از جمله اهداف این همایش است.

 

 


كد خبر: 27602  |  تاریخ درج خبر: 97/03/23  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا