امروز: پنج‌شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

اعتکاف رمضان ویژه خواهران برگزارشد


سه روز اعتکاف معنوی ماه مبارک رمضان ویژه طلاب خواهر این حوزه در مسجد جامع گوهرشاد برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، اعتکاف 330 طلبه خواهر مدارس علمیه مشهد و خانواده ایشان در مسجد جامع گوهرشاد و در جوار بارگاه منور ثامن الحجج(ع) برگزارشد.
بر اساس این گزارش، در ایام اعتکاف، خواهران در دو شبستان نجف آبادی و میلانی مسجد جامع گوهرشاد مستقر شدند و برنامه هایی مانند: ترتیل خوانی قرآن کریم، تدبر و تفسیر در قرآن و نهج البلاغه، سخنرانی های توحیدی و معرفتی، حلقه های معرفت با موضوعات اخلاقی تربیتی و سیاسی بصیرتی اجرا شد.
بهره مندی از جلسات تفسیر قرآن کریم توسط آیت الله رئیسی در ایوان مقصوره مسجد جامع گوهرشاد نیز از دیگر برنامه های معنوی در ایام اعتکاف بود.
گفتنی است، طلاب خواهر و خانواده آنان از 24 تا 26 ماه مبارک رمضان به همت مدیریت امور طلاب و با همکاری اداره فرهنگی خواهران معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان در مراسم معنوی اعتکاف حضور یافتند.
 
 

كد خبر: 27658  |  تاریخ درج خبر: 97/03/23  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا