امروز: سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

تابستان طلایی ، فرصت همدلی(2)


مركز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان برای استفاده بهتر طلاب و خانواده آنان از فرصت تعطیلات تابستانی، كارگاه های مشاوره برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، با توجه به نزديك شدن فصل تابستان، براي استفاده بهتر طلاب از فرصت تعطيلات تابستاني، مركز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان همانند سال گذشته نسبت به برگزاري كارگاه هاي مشاوره اي اقدام کرده است.
بر اساس این گزارش، کارگاه های مربوط به برادران شامل مهارت هاي تحصيلي(شيوه هاي مطالعه، اضطراب امتحان، تغذيه و ...)، مهارت هاي پيش از ازدواج و دوران عقد (عوامل موثر در ازدواج موفق، راهكارهاي انتخاب بهتر همسر، عوامل تخريب روابط و ...) و مهارت هاي خانواده و همسرداري(خانواده بانشاط، بهشت پنهان، مديريت اقتصادي در خانواده، نقش محبت در تربيت و ...) می باشد.
مهارت هاي ده گانه زندگي(خودآگاهي، مديريت خشم، مثبت انديشي، جرأت مندي، مديريت زمان و ...)، مهارت هاي تربيت فرزند(آشنايي با ويژگيهاي رشدكودك و نوجوان) و گروه درماني(وسواس، افسردگي، استرس، بيش فعالي) از دیگر کارگاه هایی است که در این مدت برگزار می شود.
بر اساس این گزارش، طلاب برادر و خانواده آنان می توانند تا مورخ  97/4/10   با تماس به شماره 32235850 ثبت نام کنند.
همچنین، کارگاه های ویژه خواهران شامل گروه درمانی(وسواس فکری و عملی)، گروه درمانی (اعتماد به نفس)، تاب آوری و معنویت(عملکرد مناسب در شرایط سخت)، آموزش مهارت های زندگی، کارگاه خوشبختی (همسرداری) و مهارت های زندگی ویژه کودکان می باشد.
خواهران طلبه و خانواده آنان می توانند تا مورخ 97/3/27  از طریق تماس با شماره 32256126 نسبت به نام‌نویسی در این دوره ها اقدام کنند.
گفتنی است، شروع كارگاه ها منوط به تكميل ظرفيت كلاس و مكان برگزاري كلاس ها، مركز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان به آدرس: نبش چهارراه راه آهن ، جنب عبادي 55 مي باشد.

 


كد خبر: 27660  |  تاریخ درج خبر: 97/03/24  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا