ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری دور‌ه‌های دانش افزایی ویژه اساتید خواهرمسئول اداره آموزش خواهران معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان از برگزاری دوره‌های دانش افزایی ویژه اساتید خواهر در تیرماه خبرداد.

 محبوبه زلفی زداه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با اعلام این خبر گفت: دوره های دانش افزایی ویژه نومدرسان، اساتید ضمن تحصیل و اعزامی، در اردوگاه جوادالائمه گلبهار برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مهارت طرح سوال، روش تحقیق و تبلیغ، علوم سیاسی، تاریخ اسلام و سیره و مباحث بصیرتی از جمله موضوعات قابل ارائه در این طرح است، ابرازکرد: اداره امور اساتید با هدف ارتقای سطح علمی، بصیرتی و سیاسی اساتید و تربیت اساتید انقلابی و علمی و فرهیخته این دوره ها را برگزار می کند.
مسئول اداره آموزش خواهران معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه ثبت نام برای طرح دانش افزایی تابستان در واحد آموزش مدارس صورت گرفته است، در ادامه به دیگر فعالیت های این اداره اشاره کرد و گفت: علاوه بر نظارت و برگزاری آزمون پایان سال مدارس علمیه خواهران در سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، ارزیابی حضوری و تکمیلی اساتید ضمن تحصیل گناباد و تمدید مجوز تدریس و ثبت نام 1500 طلبه در آزمون مجوز تدریس مردادماه 97، از جمله فعالیت های این اداره در سال جدید است.
زلفی زاده با اشاره به برگزاری کارگاه مجازی اساتید ارزیاب شفاهی افزود: این کارگاه ویژه اساتید ادبیات عرب و منطق پایه سه و اساتید فقه و اصول پایه پنج در 13 خرداد به صورت مجازی برگزار شد.
گفتنی است، دور‌ه‌های دانش افزایی اساتید خواهر مدارس علمیه خراسان، تیرماه 97 در اردوگاه جوادالائمه گلبهار برگزار می شود.

كد خبر: 27669  |  تاریخ درج خبر: 1397/03/27  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا