ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

حضور بیش از 700 طلبه برادر مدارس علمیه خراسان رضوی در طرح ادیبمدیر آموزش وبرنامه ریزی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان اعلام کرد: طرح ادیب در قالب کارگاه‌های کاربردی ادبیات عرب با حضور بیش از 700 طلبه برادر مدارس علمیه خراسان رضوی در اردوگاه جوادالائمه(ع) گلبهار برگزار می شود.

 حجت‌الاسلام عبدالحسين قنبريان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه ادبیات عرب جزو لاینفک دروس آموزشي  حوزه‌های علمیه است لذا در دوره های  تابستان معاونت آموزش در قالب دانش افزایی طلاب، دوره های کاربردی منطق، صرف و نحو، ویژه طلاب برادر خراسان رضوی در اردوگاه جوادالائمه(ع) گلبهار در حال برگزاري است .

وی بیان داشت: علاوه بر دوره‌های تخصصی و آموزشی، برنامه های ورزشی و مباحث اخلاقی، بصیرتی و سیاسی نیز در راستای توانمندسازی طلاب از 2 تا 12 تیرماه برای 700 طلبه برادر این حوزه برگزارشد.
مدير آموزش وبرنامه ريزي معاونت آموزش حوزه علميه خراسان  با بیان اینکه در سنوات گذشته دوره های آموزشی تابستان در مدارس علمیه برگزار می شد، گفت: امسال دوره های آموزشی به صورت متمرکز  در اردوگاه جوادالائمه(ع) گلبهار و همچنين در برخي از مدارس علميه خراسان رضوي برنامه ریزی شده است.
حجت‌الاسلام قنبريان با اشاره به امتیاز برگزاری این دوره افزود: حضور منظم طلاب در کارگاه‌های آموزشی، مجوز گذراندن 6 واحد درسی در تابستان را به همراه دارد.
وی در پایان یادآروشد: با توجه به استقبال گسترده مدارس علمیه خراسان رضوی، نمایندگی های استانی برای برگزاری دوره های تابستانه این معاونت به صورت مستقل اقدام می کنند.
گفتنی است، اردوگاه جوادالائمه(ع) گلبهار با شروع طرح های تابستانه معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان و با حضور آیت الله سیداحمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، آیت الله سیدمصباح عاملی، مدیر و معاونان حوزه علمیه خراسان افتتاح شد

كد خبر: 27727  |  تاریخ درج خبر: 1397/04/08  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا