امروز: سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

دوره چهار روزه دانش افزایی اساتید ضمن تحصیل پایان یافت


طرح دانش افزایی اساتید ضمن تحصیل مدارس علمیه خواهران خراسان، 17 تیرماه پس از مرحله ارزیابی، پایان یافت.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، امور اساتید خواهران معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان در راستاي صدور مجوز تدریس جهت تکمیل کادر اساتید مدارس علمیه خواهران خراسان و توانمندسازي و ارتقاي سطح علمی بصیرتی و مهارتی آنان، اقدام به برگزاري کارگاه‌های دانش افزایی اساتید ضمن تحصیل کرد.

براساس این گزارش، طلاب پایه 4 و 5 با توجه به نیاز مدارس علمیه به این دوره ها معرفی شده و به عنوان استادیار مشغول به فعالیت آموزشی می شوند.
در این دوره از کارگاه های دانش افزایی، 10 طلبه از مدارس علمیه مشهد و 31 طلبه از شهرستان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی در سه گرایش نحو، بلاغت و احکام حضور یافتند و پس از گذراندن 23 ساعت درسی در هر گرایش، مورد ارزیابی قرار گرفتند.
کارنامه آموزشی شرکت کنندگان در دوره، پس از مصاحبه علمی که توسط دو استاد مورد تایید مرکز مدیریت ارزیابی شدند، تهیه و با تایید مدیریت ارزشیابی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان، مجوز یکساله تدریس صادر می شود.
لازم به ذکر است، اساتید ضمن تحصیل می توانند با شرکت در دوره های دانش افزایی به عنوان استاد حق التدریس، ارتقا یابند.
گفتنی است، طرح دانش افزایی اساتید ضمن تحصیل مدارس علمیه خواهران خراسان از 14 تا 17 تیرماه در اردوگاه جوادالائمه(ع) گلبهار برگزارشد.

كد خبر: 27817  |  تاریخ درج خبر: 97/04/17  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا