امروز: سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
امام عسكرى عليه السلام: «ما تَرَكَ الحَقَّ عَزيزٌ إلاّ ذَلَّ ، و لا أخَذَ بِهِ ذَليلٌ إلاّ عَزَّ»    «هيچ عزّتمندى، حقّ را فرو نگذاشت مگر اين كه به ذلّت افتاد، و هيچ ذليل و ناتوانى، حق را نگرفت مگر اين كه عزيز و نيرومند شد»    بحار الأنوار : ۷۸ / ۳۷۴ /۲۴

برگزاری طرح‌های دانش‌افزایی ویژه اساتید و طلاب برادر، ادامه دارد


مدیر آموزش معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان بیان کرد: طرح‌های دانش‌افزایی ویژه اساتید و طلاب برادر در مجتمع فرهنگی جوادالائمه(ع) گلبهار، در حال برگزاری است.

 حجت‌الاسلام عبدالحسين قنبريان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، با اعلام برگزاری دوره‌های دانش‌افزایی علمی، مهارتی و بصیرتی ویژه طلاب و اساتید مدارس علمیه برادر این حوزه، بیان کرد: دوره‌های تابستانه ویژه نومدرسان، اساتید اعزامي فقه و اصول، علوم عقلی و ادبیات عرب و اساتید حق التدریس دروس تاريخ معاصر و سيره، انقلاب و حكومت اسلامي، مهارت تبليغ، مهارت تحقيق و ارزشيابي مدارس علمیه برادر خراسان در مردادماه برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری دوره های دانش افزایی ویژه اساتید اعزامی، گفت: اساتید اعزامی مدارس علمیه برادر حوزه علمیه خراسان در سه گرایش عمومی و تخصصی فقه و اصول، مباحث علوم عقلی و ادبیات عرب، از 13 مرداد به مدت 4 روز در دوره های دانش افزایی مجتمع فرهنگی جوادالائمه(ع) گلبهار، شرکت می کنند.
مدير آموزش معاونت آموزش حوزه علميه خراسان افزود: مصاحبه و آزمون اساتید اعزامی نیز، با محوریت مهارت هاي تدريس و کلاس داری و ورود به مباحث علمی، اخلاقی و بصیرتی در کلاس ها، پایان دوره برگزار می شود.
حجت‌الاسلام قنبريان با بیان اینکه  آزمون جذب اساتید نیز از دیگر برنامه هاي اداره امور اساتید است، ادامه داد: با توجه به بحث تقویت و مهارت افزایی طلاب در دروس فقه و اصول، طلاب برادر سطوح 2 و 3 نیز، از 13 تا 17 مردادماه در دوره های دانش افزایی این دروس شرکت می کنند.
وی با اشاره به اینکه امروزه مسائل و مباحث‏ سیاسی از تنوع و پیچیدگی زیادی برخوردار است، گفت: این معاونت با همکاری بسیج اساتید، بسیج طلاب و معاونت فرهنگی حوزه علمیه خراسان، کارگاه‌ها و نشست‌هایی برای ارتقای سطح بینش سیاسی و بصیرتی مخاطبان در تمامی دوره ها برای طلاب و اساتید برگزار می کند.
مدير آموزش معاونت آموزش حوزه علميه خراسان در پایان یادآورشد: همزمان با برگزاری دوره های دانش افزایی، طرح ولایت طلاب نیز، با حضور 210 طلبه برادر، به مدت 12 روز در مجتمع فرهنگی جوادالائمه(ع) گلبهار در حال برگزاری است.  
گفتنی است، طرح‌های تابستانه معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان از تیرماه در گروه های آموزشی ویژه طلاب و اساتید خواهر و برادر، در مجتمع فرهنگی جوادالائمه(ع) گلبهار، آغاز شده است وتا اوايل شهريور ماه ادامه دارد.

كد خبر: 28046  |  تاریخ درج خبر: 97/05/15  |  کد خبرنگار: 201017
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا