ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

جلسه هم‌اندیشی مهارت‌های کاربردی رایانه و فضای مجازی برگزار شدجلسه هم‌اندیشی اساتید مرکز مشاوره و مهارت‌آموزی حوزه علمیه خراسان در زمینه مهارت‌های کاربردی رایانه و فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی حوزه علمیه خراسان، جلسه هم‌اندیشی اساتید برادر و خواهر مرکز مشاوره و مهارت‌آموزی این حوزه با حضور نمایندگانی از معاونت پژوهش و واحد فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان با موضوع «مهارت‌های کاربردی رایانه و فضای مجازی» برگزار شد.
بنابر این گزارش، این جلسه به مناسبت آغاز طرح کاربرد پژوهش در رایانه، برای مدارس علمیه برگزار شد که به این موضوعات اختصاص داشت: آشنایی اساتید با ظرفیت‌های سامانه LMS و نحوه هماهنگی بین اساتید، مرکز مهارت‌ها و مرکز مدریت که توسط نماینده دفتر فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان ارائه شد، توجیه طرح نامه دوره‌های پژوهش در رایانه مدارس علمیه با ارائه نماینده معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان و تفهیم ضرورت‌ها و برنامه‌ها و سیاست‌های پیش روی مرکز آموزش مهارت‌ها با ارائه مسئول دفتر مشاوره و مهارت‌آموزی حوزه علمیه خراسان.
در ادامه این جلسه نیز اساتید برادر و خواهر مرکز مشاوره و مهارت‌آموزی حوزه علمیه خراسان با تأکید بر فعالیت در فضای مجازی و به‌ویژه کانال این مرکز به بیان نظرات خود پرداختند. 


كد خبر: 29226  |  تاریخ درج خبر: 1397/10/08  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا