امروز: چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

بیست و هفتمین نشست تخصصی کلمه سواء برگزار می شود


بیست و هفتمین نشست تخصصی کلمه سواء به همت هیات اندیشه ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی معاونت پژوهش حوزه علمیه خر اسان به زبان انگلیسی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، در این نشست که به همت هیات اندیشه ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی معاونت پژوهش حوزه علميه خراسان برگزار می شود، دکتر سید حسین حسینی (اخلاق)، استاد دانشگاه نوتردام مریلند و عضو آکادمی دین در آمریکا به مسئله «گفتگوی بین الادیان و بین المذاهب در آمریکا» می پردازد.

این نشست روز چهارشنبه 19 دی‌ماه 97 از ساعت 17 در محل هیات اندیشه ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی برگزار می گردد.
شایان ذکر است که سلسله نشست های تخصصی کلمه سواء، به صورت هفتگی توسط هیات اندیشه ورز اسلام، ادیان و ارتباطات میان فرهنگی حوزه علمیه خراسان در محل این هیات واقع در خیابان امام خمینی(ره) برگزار می شود.


كد خبر: 30302  |  تاریخ درج خبر: 97/10/18  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا