ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

طرح طریق تحول آغاز شدطرح طریق تحول با نگاهی نو به آینده نوین طلبگی از طریق ترویج روحیه تحول خواهی در طلاب جوان توسط مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان در حال برگزاری است.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، طرح «طریق تحول» که قرار است در مدارس علمیه حوزه علمیه خراسان برگزار شود، صبح امروز از مدرسه علمیه حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف) مشهد آغاز شد.
طرح «طریق تحول» با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در مورد ضرورت تدوین طرح تحول در حوزه های علمیه و برنامه ریزی بلندمدت، دقیق و زمانبندی شده برای اجرای آن، با نگاهی نو به آینده نوین طلبگی از طریق ترویج روحیه تحول خواهی در طلاب جوان توسط مرکز نوآوری و شکوفایی حوزه علمیه خراسان در مدارس این حوزه در حال برگزاری است.
بر اساس این گزارش اطلاع رسانی به حوزویان در مورد اقدامات تحولی حوزه علمیه خراسان و جلب همراهی و همیاری بدنه حوزه در اجرای طرح های تحولی، ارتقاء انگیزه تحول خواهی مسئولین مدارس و طلاب، بسترسازی برای جذب باکیفیت طلاب جدید از طریق تبلیغ طلاب حال حاضر از اقدامات تحولی حوزه و زمینه سازی برای کارایی و اثربخشی هر چه بیشتر فعالیت های حوزویان از جمله اهداف این طرح است.
گفتنی است در حاشیه برگزاری این طرح در قالب کارگاه و مسابقه خلاقیت و ایده پردازی، دستاوردهای تحولی حوزه علمیه خراسان در زمینه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و تبلیغی با محوریت فعالیت های قرارگاه های علمی آموزشی و هیئت های اندیشه ورز این حوزه نیز در معرض دید طلاب قرار می گیرد.


كد خبر: 30384  |  تاریخ درج خبر: 1397/10/26  |  کد خبرنگار: 201020
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا