امروز: پنج‌شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

انعکاس فعالیت های تحولی چندین ساله حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه دستاوردهای تحولیمدیر گروه فلسفه و کلام اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: عملا فعالیت های تحولی چندین ساله حوزه علمیه خراسان در نمایشگاه دستاوردهای تحولی این حوزه به خوبی منعکس شده بود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام والمسلمین هادی مرتضوی، استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان از نمایشگاه دستاوردهای تحولی این حوزه که در مدرسه علمیه عالی نواب در حال برگزاری است، بازدید کرد.
استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان ضمن بازدید از فعالیت های تحولی بخش های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی اجتماعی، تبلیغی، نخبگانی، توسعه فضاهای آموزشی و فرهنگی، مشاوره و مهارت آموزی، مدیریت و ارتباطات، توسعه فناوری و فضای مجازی، رشد و توانمندسازی دانش آموختگان، مطالعات و برنامه ریزی، شناسایی و احیای موقوفات، فعالیت‌های حاشیه شهر و پذیرش و گزینش حوزه علمیه، از مجموعه اقدامات صورت گرفته ابراز خرسندی کرد.
همچنین حجت الاسلام والمسلمین طالقانی، مدیر گروه فلسفه و کلام اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ضمن بازدید از نمایشگاه دستاوردهای تحولی حوزه علمیه خراسان، با بیان این که در این نمایشگاه فضای خوبی به جهت هندسی، ظاهری و همچنین موقعیت مکانی وجود دارد، گفت: از جهت دو بعد اطلاع رسانی و محتوایی نیز نمایشگاه مفید و فاخر بود و عملا فعالیت های تحولی چندین ساله این حوزه در این نمایشگاه به خوبی منعکس شده بود.
شایان ذکر است؛ نمایشگاه دستاوردهای تحولی حوزه علمیه خراسان با هدف معرفی فعالیت های تحولی این حوزه در سه ساله اخیر، با نگاهی به فعالیت های 40 ساله آن، پس از پیروزی انقلاب اسلامی در دو بخش خواهران و برادران، در حال برگزاری است که بخش برادران از پنجشنبه 11بهمن لغايت يكشنبه 21 بهمن ماه و بخش خواهران نیز، از شنبه 13 لغايت پنجشنبه 18 بهمن ماه در مدرسه علميه حضرت رقيه(س) برای بازدید عموم دائر است.


كد خبر: 30582  |  تاریخ درج خبر: 97/11/18  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا