ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

تمدید مهلت ثبت نام دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده

عنوان

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان با تاکید بر لزوم توجه به بحث زن و خانواده و سبک زندگی، اظهار کرد: ثبت نام دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده تا 20 اردیبهشت ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان ، حجت الاسلام و المسلمین حسین کندری با اشاره به اینکه ثبت نام دوره تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده تا 20 اردیبهشت ادامه دارد، گفت: هیئت اندیشه ورز خانواده و تعلیم و تربیت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان با همکاری مدرسه علمیه اسلام شناسی حضرت زهرا (سلام الله علیها) به منظور پرورش و حمایت از استعدادهای پژوهشی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی- پژوهشی در حوزه مباحث زنان و خانواده اقدام به برگزاری دوره جامع تربیت پژوهشگر می کند.

وی افزود: اولین جلسه مصاحبه حضوری متقاضیان شرکت در کارگاه تربیت پژوهشگر در حوزه زن و خانواده در محل مدرسه علمیه اسلام شناسی برگزار شد.

معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه این کارگاه، به صورت آموزش حضوری و مجازی در دو مقطع عمومی و تخصصی طراحی شده است، ابراز کرد: هدف از برگزاری این دوره ایجاد بستر مناسب برای انجام فعالیت پژوهشی- دینی در حوزه های علمیه و نشر و توسعه علوم اسلامی از طریق تحقیقات علمی و تدوین آثار و مقالات در میان طلاب می باشد.

وی با اشاره به این مطلب که این دوره با تکیه بر تربیت نیروی متخصص با فعالیتی جستجوگرانه و همکاری نزدیک و بهره مندی از اساتید مجرب و برجسته کشوری در حیطه مباحث زنان و خانواده طراحی شده است، یادآور شد: امیدواریم محصول فعالیت های انجام شده برای جامعه زنان موثر باشد و در جهت تحق سبک زندگی اسلامی گام های موفقی بردارد.

حجت الاسلام و المسلمین کندری با اشاره به اینکه مدت این دوره یک سال است و به شرکت کنندگان گواهی داده می شود، ابراز کرد: مخاطبین این دوره خواهران طلبه سطح 3 و 4 هستند و فارغ التحصیلان سطح 2 در صورت کسب امتیاز در مصاحبه نیز امکان ثبت نام دارند.

وی درباره نحوه ثبت نام در دوره خاطر نشان کرد: طلاب استان های خراسان که دارای نام کاربری و رمز عبور می باشند با مراجعه به بخش ثبت نام ها در سایت مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، می توانند نسبت به ثبت نام الکترونیک اقدام کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09305567037 تماس بگیرند.

 

 


كد خبر: 31174  |  تاریخ درج خبر: 1398/01/31  |  کد خبرنگار: 28038
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا