امروز: شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
RSS   جستجو
بستن در حال بارگذاری...
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .    از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .    عدّة الداعي : ص 294

حضور حوزه علمیه خراسان با 30 غرفه در چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهدحوزه علمیه خراسان با 30 غرفه در چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد حضور فعال دارد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، این حوزه با 30 غرفه در چهاردهمین نمایشگاه  قرآن و عترت مشهد حضور فعال دارد و به ارائه خدمات قرآنی و مشاوره ای اقدام می کند.

بر اساس این گزارش، دبيرخانه آثار پژوهشي معاونت پژوهش، مرکز مشاوره، مدارس علمیه حضرت نرجس(س) مشهد، کاشمر و سبزوار و اسلام شناسی، حضرت خدیجه(س)، حضرت رقیه(س)، پیروان حضرت زهرا(س)، فاطمه الزهرا(س)، موسسات و مراکز تخصصی امام سجاد(ع)، نوآوری و شکوفایی، آخوند خراسانی و قرآن و عترت به همراه مدیریت موقوفات و کانون های قرآنی حوزه علمیه خراسان در بخش حوزوی این نمایشگاه شرکت کرده اند.

مشاوره های پژوهشي با رويكرد قرآن وعترت، حفظ، قرائت، حدیث، تدبر، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، تفسیر، تاریخ و سیره اهل بیت(ع) و انقلاب اسلامی از جمله فعالیت هایی است که از سوی حوزه علمیه خراسان در این نمایشگاه ارائه می شود.

بخش حوزوی چهاردهمین نمایشگاه  قرآن و عترت مشهد در سالن فردوسی نمایشگاه بین المللی مشهد تا 30 اردیبهشت 98 دایر می باشد.


كد خبر: 34441  |  تاریخ درج خبر: 98/02/24  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه يا ايميل)
متن:
 
كد امنيتي:       
footer slimi
دفتر فناوری اطـلاعات مرکز مدیریت حـوزه علمیه خراســان
تلفن تماس: ۳۲۰۰۸۱۱۸ ۰۵۱ - فکس: ۳۲۲۵۷۸۴۹ ۰۵۱
بالا