ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

مدیریت جلسات قرآنی به عهده حوزه علمیه باشداستاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان اظهار کرد: تمرکز مدیریت بر مسئله جلسات قرآنی توسط حوزه علمیه که مرجعیت علمی دارد، موجب پربارتر شدن جلسات می شود.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی زمانی فرد در حاشیه بازدید از بخش حوزوی چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت خراسان رضوی در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، آثار ارائه شده در این نمایشگاه را بسیار مفید و موثر ارزیابی کرد و گفت: کارهای متنوعی عرضه شده و افراد با بازدید از آن متوجه می شوند که چقدر کار انجام شده است.
وی ابراز کرد: برپایی نمایشگاه و ارائه محصولات قرآنی در ایجاد انگیزه برای مردم و بهره مندی از آن مفید و تاثیرگذار است.
استاد دروس خارج حوزه علمیه خراسان درباره لزوم توسعه قرآن در جامعه اظهار کرد: برای این کار به برنامه ریزی در آموزش و پرورش به طور گسترده و فراگیر در زمینه قرآن نیاز است تا انس با این کتاب الهی از کودکی آغاز شود و سیر صعودی یابد.
وی با تاکید بر اینکه قرآن راهنما و راهکار رشد و موفقیت در زندگی است، پیشنهاد داد: نهادهای مردمی مدیریت شوند و قاریان و حافظان به طور علمی کار کنند که مسئله قرآن در جامعه به طور آرام توسعه یابد زیرا اگر در بخش قرآن جلسات عمومی مدیریت شود، به طور صحیح رشد می یابد .
حجت الاسلام و المسلمین مهدی زمانی فرد ابراز کرد: مسئله توجه به قرآن بعد از انقلاب افزایش یافته و فعالیت ها به صورت گمنام انجام می گردد و این تلاش ها در جایی مانند نمایشگاه بروز می یابد و انسان متوجه آن می شود.
وی رشد حافظ و قاری را به برکت انقلاب اسلامی دانست و گفت: تمرکز مدیریت بر مسئله جلسات قرآنی توسط حوزه علمیه که مرجعیت علمی دارد، موجب پربارتر شدن جلسات می شود.


كد خبر: 34489  |  تاریخ درج خبر: 1398/02/28  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا