ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ضرورت بهره مندی از ظرفیت مدارس علمیه و مجموعه های حوزویمدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بیان کرد: اعتماد به همکاری مجموعه های حوزوی و مدارس علمیه باعث پویایی آنان و همچنین، بهره مندی ما می شود.

 حجت الاسلام هادی صاحبقرانی در حاشیه بازدید از بخش حوزوی چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت خراسان رضوی در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، با بیان اینکه در این نمایشگاه کار فاخر و خوبی انجام شده و محیط متنوع و استفاده از ظرفیت مجموعه های قرآنی در حوزه، مایه برکت است، ابرازکرد: به هر میزان کارها را از تصدی گری به سمت کارهای مردمی و مجموعه های طلبگی سوق دهیم، شاهد رونق و هم افزایی بیشتر آن در عموم افراد خواهیم بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تعامل سازنده در برپایی نمایشگاه را نقطه قوتی برای سایر فعالیت های فرهنگی، آموزشی، تبلیغی و... برشمرد و افزود: اعتماد به همکاری مجموعه های حوزوی و مدارس علمیه باعث پویایی آنان و همچنین، بهره مندی ما می شود لذا با الهام از این اتحاد در برپایی نمایشگاه باید بتوانیم جریان سازی و شبکه سازی و ساختن جبهه اسلامی را، حول محور قرآن و احادیث و عترت اهل بیت(ع)، به بهترین نحو رقم بزنیم.
حجت الاسلام صاحبقرانی در ادامه با اشاره به فعالیت گروه های جهادی سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مجموعه گروه های جهادی سازمان تبلیغات اسلامی از گذشته در مباحث مختلف فرهنگی تبلیغی از جمله قرآن و اعزام قاریان قرآن کریم به مناطق مختلف در سطح استان، حضور و فعالیت داشته اند و یکی از برنامه های جدید در این سازمان به صورت ویژه، تشکیل "گروه های جهادی قرآنی" است.
وی با بیان اینکه گروه های جهادی با کمترین هزینه، با کیفیت ترین کارها را انجام می دهند، از این رو باید حمایت، هدایت و تشویق شوند، گفت: دوره جدید سازمان، رسالت بر این منوال است که ظرفیت های مردمی را برای ظرفیت های مردمی استفاده کنیم.
گفتنی است، حوزه علمیه خراسان در چهاردهمین نمایشگاه قرآن و عترت خراسان رضوی در سالن فردوسی نمایشگاه دائمی مشهد حضور فعال دارد.
لازم به ذکر است، این نمایشگاه تا 30 اردیبهشت 98 از ساعت 18 تا 24 دایر است.

كد خبر: 34503  |  تاریخ درج خبر: 1398/02/30  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا