ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دوازدهمین نشست تخصصی اولوالابصار برگزار شددوازدهمین نشست تخصصی سیاسی اولوالابصار ویژه مسئولان و اساتید مدارس علمیه خواهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان دوازدهمین نشست تخصصی سیاسی با عنوان «اولوالابصار» ویژه مسئولان و اساتید مدارس علمیه خواهران به همت معاونت فرهنگی اجتماعی این حوزه در مدرسه علمیه حضرت نرجس(سلام الله علیها) برگزار شد.
در این نشست سرهنگ امینی، یکی از افتخارات نیروهای مخلص و انقلابی را مسئله ولایت‌مداری دانست و گفت: یکی از ویژگی های بارز برای طلاب عمل کردن به سخنان راهبردی و راهگشای مقام معظم رهبری(حفظه الله) است، که عملکرد خود را در آن تنظیم و در آن مسیر حرکت کنند تا بتوانند آن را به دیگران تبیین کنند.
وی اقداماتی که در مسیر انقلاب و حول محور ولایت در بحث تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، می‌توان انجام داد را، تبیین کرده و شناخت دقیق و عمیق نسبت به همه ابعاد بیانیه، گفتمان‌سازی، مطالبه گری، ایجاد برش های کوتاه مدت، میان مدت و دراز مدت نسبت به این بیانیه و ترویج این بیانیه به مراکز و موسسات آموزش های عالی را از جمله اقداماتی دانست که طلاب می توانند در راستای تحقق این بیانیه انجام دهند.
سرهنگ امینی با مقایسه چالش های گذشته و حال انقلاب با بلاد کفر گفت: به لطف خداوند توانسته ایم امروز دست دشمنان را از درون کشور قطع کنیم و از نظر تجهیزات و امکانات دفاعی و نظامی نیازمند به کشورهای دیگر نباشیم.
وی ابراز کرد: ساقط کردن پهباد بدون سرنشین و غول پیکر هواپیمای آمریکایی، مواضع عزتمندانه و اقتدار نظامی نیروهای مسلح کشور را به جهانیان نشان داد .
سرهنگ امینی با بیان این مطلب که دولت آمریکا در بحث برخورد با ایران بسیار ناتوان است گفت: در نبرد نامتقارن، جمهوری اسلامی ایران به دلایل متعددی دست برتر دارد و دولت آمریکا، قدرت برخورد و جسارت مستقیم را بر خود نمی بیند زیرا هم پیمان های ناکارآمدی مثل عربستان و امارات دارد که مثل وزنه به آمریکا آویزان هستند.
وی ادامه داد: دشمن با اقدامات تروریستی می‌خواهد نظام را سرکوب و سرنگون کند و اجماع جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی شکل دهد.
سرهنگ امینی افزود: سر فصل هایی که رهبری معظم انقلاب در موضوع مسیر حرکت در بستر سازی برای ایجاد تمدن نوین اسلامی با آمادگی برای ظهور حضرت حجت(عج الله) ارائه نمودند باید در جلسات متعدد و در قالب کارگروه ها و کارگاه‌های آموزشی و عملیاتی تبیین شود.
وی در توضیح و تبیین طرح معامله قرن گفت: طرح معامله قرن ملغمه‌ای از طرح‌های آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی است که رئیس‌جمهور آمریکا قصد دارد این قضیه را به نفع صهیونیست و ضرر فلسطین تمام کند.
وی ادامه داد: در طرح معامله قرن در چهار موضوع زیرساخت ها، صنایع، توانمندسازی مردم و اصلاحات حکومتی کار می‌شود که همه آن ها فریبنده هستند.
سرهنگ امینی با اشاره به اینکه در حال حاضر اولویت دارترین برنامه های دشمن با ۳ فرمول فشار اقتصادی، فشار عملی و فشار روانی دنبال می‌شود گفت: دشمن برای خسته کردن مردم و مسئولان از پیگیری آرمان‌های انقلاب، با کمک ایادی داخلی و نفوذی به دنبال تحمیل توافق های ذلت بار به جمهوری اسلامی است.
وی در پایان تصریح کرد: یکی از تهدیدات بزرگ حوزه های علمیه جریان های دروغین یمانی است که دارای تشکیلات پیچیده ای است که با ادعای مهدویت و سربازی امام زمان(عج الله) در بخش های مختلف کشور دنبال یارگیری است و طلاب در مواجهه با چنین جریاناتی در صورت عدم روشنگری، اطلاعات سپاه را در جریان بگذارند؛ برخورد نظام اسلامی با این جریان ها برخورد حذفی است.


كد خبر: 34834  |  تاریخ درج خبر: 1398/04/11  |  کد خبرنگار: 28038
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا