ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

سلسله دروس اندیشه اسلامی با حضور آیت‌الله سبحانی آغاز شدمسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان گفت: جلسات اعتقادی با حضور آیت الله سبحانی هر سال به مدت 10 جلسه در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود، اما از حضرت علامه تقاضا داریم که از سال آینده به مدت یک ماه دروس خود را برگزار کنند تا طلاب حوزه علمیه خراسان فرصت بیشتری برای استفاده از این مباحث داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام والمسلمین محمد اسفندیاری، مسئول حوزه مدیریت این حوزه، در ابتدای نخستین جلسه از سلسله دروس اندیشه اسلامی که با حضور آيت‌الله العظمي جعفر سبحاني با موضوع «الدراسات الفلسفيه بين الرفض و القبول» در مدرسه علمیه عالی نواب آغاز شده است، گفت: حضور آیت الله سبحانی، این علامه محقق در مشهد فرصت مغتنمی برای طلاب خراسانی است.

وی ضمن عرض خیر مقدم و ابراز خرسندی از حضور آیت الله سبحانی در مشهد افزود: امسال نیز مانند تابستان سال های گذشته آیت الله سبحانی به دعوت آیت الله عاملی، مدیر حوزه علمیه خراسان به مشهد آمدند و طلاب خراسانی توفیق یافتند تا سالی دیگر در محضر این استاد گرامی از بحث های اعتقادی ایشان استفاده لازم را ببرند.

وی تصریح کرد: جلسات اعتقادی با حضور آیت الله سبحانی هر سال به مدت 10 جلسه در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود، اما از حضرت علامه تقاضا داریم که از سال آینده به مدت یک ماه دروس خود را برگزار کنند تا طلاب حوزه علمیه خراسان فرصت بیشتری برای استفاده از این مباحث داشته باشند.

گفتنی است، سلسله دروس اندیشه اسلامی امسال با موضوع «الدراسات الفلسفيه بين الرفض و القبول» هر روز از ساعت 10:30 تا 11:30 در محل سالن اجتماعات مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.


كد خبر: 34956  |  تاریخ درج خبر: 1398/04/30  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
: خدا قوت ،واقعا عالي است مدير توانا و عالم و دلسوز به طلاب كه از وجود عالمان دين براي طلاب مدرسه نواب استفاده مي كند.
بالا