نسخه آزمایشی  
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

بیست و چهارمین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی اقتصادنا پنج‌شنبه برگزار می‌شودبیست و چهارمین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی اقتصادنا با عنوان «سیاست‌های تأمین اجتماعی در اسلام؛ راه برون‌رفت از چالش کنونی نظام تأمین اجتماعی در ایران» پنج‌شنبه سوم مردادماه در مدرسه سلیمانیه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، بیست و چهارمین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی اقتصادنا با عنوان «سیاست‌های تأمین اجتماعی در اسلام؛ راه برون‌رفت از چالش کنونی نظام تأمین اجتماعی در ایران» روز پنج‌شنبه سوم مردادماه ١٣٩٨ ساعت ١٠ صبح، به همت هیئت اندیشه‌ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در مدرسه سلیمانیه برگزار می‌شود.

در این نشست تخصصی حجت‌الاسلام دکتر سیدرضا حسینی، عضو هیئت علمی و مدیر گروه اقتصاد و رئیس پژوهشکده علوم اجتماعی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه، پس از ارائه ایدۀ خود پیرامون سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی در چارچوب سیاست‌گذاری اجتماعی در اسلام و نقش و وظایف سه‌گانۀ دولت در این زمینه، به نقد و بررسی وضعیت فعلی نظام تأمین اجتماعی در ایران و ارائه پیشنهادهایی جهت تنظیم سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام، می‌پردازد.
همچنین گفتنی است دکتر حسینی، مؤلف کتاب ارزشمند «الگوهای تأمین اجتماعی از دیدگاه اسلام و غرب» منتشره توسط انتشارات پژوهشگاه حوزه و دانشگاه در سال ١٣٩۴ می‌باشد.
لازم بذکر است این نشست ویژه اساتید حوزه و دانشگاه و طلاب و دانشجویان سطوح تکمیلی و پژوهشگران علاقمند به اقتصاد اسلامی برگزار می شود.


كد خبر: 34974  |  تاریخ درج خبر: 98/05/01  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا