ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

کارگاه آموزشی خانواده برگزار می شودمسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان اعلام کرد: کارگاه آموزشی خانواده به همت مرکز مشاوره این حوزه، ویژه زوجین، پدران و مادران، برگزار می شود.
سیدحامد عاملی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، با اعلام این خبر گفت: مرکز مشاوره این حوزه در تابستان 98 همچون سنوات گذشته، اقدام به برگزاری کارگاه های تخصصی ویژه کودکان، نوجوانان، پدران و مادران کرده است و کارگاه آموزشی خانواده یکی از موضوعات در این جشنواره است.
وی با بیان اینکه کارگاه آموزشی خانواده با شعار " در سرنوشتم شریک شو" برگزار می شود، افزود: این دوره از کارگاه ها با حضور حجت الاسلام ساعیان در ده جلسه با هدف ارتقا سلامت و پالایش کیفی زندگی مشترک همسران، هدایت می شود.
مسئول مرکز مشاوره و مهارت آموزی حوزه علمیه خراسان با اشاره به سرفصل های موضوعی این دوره، ادامه داد: هنر متقاعد کردن همسر، بهترین شیوه زندگی، آشنایی با مهارت های دهگانه زندگی از قبیل ارتباط موثر، حل مسئله، تصمیم گیری و ... در این دوره از کارگاه ها آموزش داده می شوند.
وی با بیان اینکه این کارگاه ساعت 17:30 در روزهای شنبه و دوشنبه برگزار می شود، ابرازکرد: علاقمندان جهت شرکت در این کارگاه می توانند با شماره تلفن 32008803 و یا به صورت حضوری به آدرس بلوار آیت الله عبادی، جنب عبادی 55، مرکز مشاره حوزه علمیه خراسان جهت ثبت نام اقدام نمایند.

عاملی در پایان یادآورشد: دوره ها و کارگاه های مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان در صورت رسيدن به حد نصاب ظرفیت هر کلاس، قابلیت اجرا در مجتمع های مسکونی طلاب را نیز دارد.


كد خبر: 35155  |  تاریخ درج خبر: 98/05/23  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا
--%>