ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

صدور پروانه انتشار دوفصلنامه علمی‌تخصصی «تاریخ و سیره اهل‌بیت(علیهم‌السلام)»پروانه انتشار دوفصلنامه علمی‌تخصصی «تاریخ و سیره اهل‌بیت(علیهم‌السلام)» معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان صادر شد.

به گزارش روابط‌عمومی حوزه علمیه خراسان، با پیگیری‌های انجام‌شده از سوی اداره نشر و توليدات علمي معاونت پژوهش این حوزه علمیه خراسان و در راستای تحول‌آفرینی در امر پژوهش و استفاده بهینه از ظرفیت‌های علمی محققان اهل قلم، پروانه انتشار دوفصلنامه علمي‌تخصصي «تاريخ و سيره اهل‌بيت(عليهم‌السلام)» صادر شد.
اين نشريه به زبان فارسي، با رتبه علمي‌تخصصي، گستره نشر و توزيع سراسري و با ترتيب انتشار «دوفصلنامه» است كه در تاريخ 17/04/1398 با شماره ثبت 85438 مجوز خود را از معاونت امور مطبوعاتي و اطلاع‌رساني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي دریافت کرد.
دوفصلنامه علمی‌تخصصي «تاريخ و سيره اهل‌بيت(عليهم‌السلام)» به صاحب امتيازي معاونت پژوهش حوزه علميه خراسان و با همكاري «مدرسه تخصصي قرآن و عترت»، به مدير مسئولي آيت‌الله سيدمصباح عاملي و با سردبيري حجت‌الاسلام مهدي مقامي منتشر مي‌شود.
علاقه‌مندان مي‌توانند جهت كسب اطلاع بيشتر و ارسال مقالات خود، به سامانه مديريت نشريات علمي حوزه علميه خراسان به آدرس journals.hozehkh.com مراجعه كرده و يا با اداره نشر و توليدات علمي معاونت پژوهش حوزه علميه خراسان به شماره تلفن 32008327-051 و دفتر نشريه به شماره تلفن تلفن تماس: 32008666-32008677 تماس بگیرند.
 


كد خبر: 35172  |  تاریخ درج خبر: 1398/05/24  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا