ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

تاکید بر بسترسازی و آماده سازی برای ارتقای مدرسه سلیمانیهعضو شورای مشورتی مدرسه علمیه سلیمانیه ابراز کرد: همه دستاوردهای این مدرسه حاصل همفکری، هم اندیشی و تلاش می باشد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام والمسلمین وفائی از اعضای شورای مشورتی مدرسه علمیه سلیمانیه در مراسم معارفه مدير جديد اين مدرسه با بیان این که در طول سالیان تلاش ها مبتنی بر آن بوده تا از افراد اهل اندیشه و دلسوز در فضای مدرسه علمیه سلیمانیه استفاده شود، از تدبير و حسن نگاه آيت الله عاملي نسبت به اين مدرسه تقدير كرد

وي با اشاره به برنامه ريزي هائي كه در مدرسه سليمانيه انجام شده است ابراز کرد: نقش ما برای هر قدم برداشته شده، بسترسازی و آماده سازی امور بوده و همه دستاوردها، حاصل همفکری، هم اندیشی و تلاش همکاران می باشد.
حجه الاسلام والمسلمين وفائي ابراز کرد: خداوند را شاکریم که با مدیریت تحولی و زحمات شبانه روزی مدیر حوزه علمیه خراسان، از این مدرسه استقبال خاص شده است.
وی اظهار کرد:اميدواريم حجت الاسلام و المسلمين هاشمي گنابادي با مديريت و تدبير و تواني كه از ايشان سراغ داريم، بتوانند نسبت  به مسائل اين مدرسه پيگيري لازم را انجام دهند تا در تربيت طلابي كه الگويي مانند شهداي مدرسه را پيش رو دارند، موفق باشيم.


كد خبر: 35413  |  تاریخ درج خبر: 98/06/14  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا