ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

جمع طلبگی، بهترین محیط خدمت استمدیر جدید مدرسه علمیه سلیمانیه گفت: بهترین جمع ها و محیط های خدمت، همین محیط کار طلبگی است.

به گزارش روابط عمومي حوزه علميه خراسان حجت الاسلام والمسلمين حسن هاشمي گنابادي در مراسم معرفي مدير  جديد مدرسه علميه سليمانيه  با تقدیر از اعتماد آیت الله عاملی در انتصاب به عنوان مدیر جدید مدرسه علمیه سلیمانیه، گفت: این مسئولیت را در قالب رسالت و وظیفه خود می دانیم، چراکه انقلاب و نظام، امانتی است که هر کس بتواند ذره ای به آن کمک کند، پاداش فراوان دارد.

وی با بیان این که این انقلاب حرکت بزرگ و نقطه عطفی در تاریخ ایجاد کرده و جریانات ظالمانه دنیا را عملا به نحوی تغییر داده است، بیان کرد: 35 سال در مسئولیت های مختلف اجرایی چندين سازمان حضور داشتم و در این مدت، با افتخار هرآنچه را که از عهده مان برای این انقلاب برآمده است، دنبال کرده ایم.
مدیر جدید مدرسه علمیه سلیمانیه با بیان این که احساس می کند که بهترین جمع ها و محیط های خدمت، همین محیط کار طلبگی است، خاطر نشان کرد: امروزه نیاز بسیاری به حضور طلبه واجد شرائط هم در این نظام و هم در خارج از مرزها وجود دارد و نسبت به پاسخگویی این نیازمندی های عظیم در داخل و خارج، نباید مضایقه کرد.
حجت الاسلام و المسلمین هاشمی گنابادی با بیان این که در طول این سال ها هر کسی با بنده برای تحصیل مشورت می کرد، مدرسه سلیمانیه را معرفی می کردم که دلیل آن نیز آشنایی من با این مدرسه بود، بیان کرد: برای این مدرسه در طول سالیان تلاش ها و زحمات زیادی كشيده شده و آنچه می بینید باقیات الصالحات است.
وی با بیان این که همت تلاشگران این عرصه و زحمات آنان برهمکاران سخت کوش پوشیده نیست، عنوان کرد: تلاش می کنم در مدت تصدی مدیریت این مدرسه، میراث دار خوبی باشم و مدرسه ارتقا پیدا کند.
مدیر مدرسه علمیه سلیمانیه با بیان این که اعتقادش بر پایبندی به چارچوب ها و رعایت ضوابط است، خاطر نشان کرد: از همه کسانی که در این مسیر کمک و یاری رسانند، استفاده خواهد کرد و در زمينه  توسعه تربیت و پرورش طلاب مهذب تلاش خواهد شد تا زمینه برای ارتقای جایگاه این مدرسه در مدت تصدی این مسئولیت فراهم شود.
گفتنی است، آيت الله سيد مصباح عاملي مدیر حوزه علمیه خراسان با تقدیر از تلاش ها و زحمات حجت الاسلام و المسلمین حجت گنابادی نژاد، مدیر سابق مدرسه علمیه سلیمانیه، حجت الاسلام و المسلمین حسن هاشمی گنابادی را به عنوان مدیر جدید این مدرسه معرفی کرد.


كد خبر: 35414  |  تاریخ درج خبر: 98/06/14  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا