ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

روابط عمومی مسئول پیگیری سلامت علماء استمدیر حوزه علمیه خراسان، با اشاره به وظیفه روابط عمومی نسبت به اساتید معظم حوزه، بیان کرد: پیگیری سلامتی علما حوزه، یکی از وظایف مهم ما است.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، آیت الله سیدمصباح عاملی در عیادت از آیت الله رجبعلی رضازاده افزود: علما و اساتيد معظم اين حوزه سرمايه هاي ما هستند و از اين رو تمام تلاش ما در جهت سلامتی علما است و روابط عمومی حوزه، پیگیر این قضیه بوده و هست.
ايشان با اشاره به اینکه بيش از 40 هزار روحانی و طلبه در سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی داریم، گفت: اساتید دروس خارج، عصاره این حوزه هستند و در راه كسب علم و فضل، مشقت بسیاری را متحمل شدند، از این رو، پیگیری امورات و سلامتی علماي حوزه، یکی از وظایف مهم ما است.
 مدیر حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه طبق برنامه‌ای جامع، منظم و منسجم، رسیدگی به علما و اساتید انجام خواهد شد، ادامه داد: باید در جریان وضعیت و امورات علما باشیم تا از جانب حوزه علمیه، هیچ کوتاهی در قبال تلاش های چندین ساله‌ی آنان اتفاق نیفتد.
عضو شوراي عالي حوزه علميه خراسان خطاب به مسئول روابط عمومی حوزه، ابرازکرد: بايد در رابطه با امورات مختلف با توجه به ارتباطات اين حوزه با مشاغل و اقشار گوناگون برنامه ريزي  انجام شود و نسبت به امر سلامت علما نيز هر کار لازمي مي بايست اقدام گردد.
انتشارات حوزه فرصتی برای چاپ آثار علما
آیت الله عاملی با اشاره به اینکه یکی از تحولات در این حوزه، راه اندازی انتشارات رسمی حوزه علمیه خراسان به همت معاونت پژوهش است، تشریح کرد: در این انتشارات دو فرایند نشر صورت می گیرد؛ یکی حمايت از کتاب هایی که توسط اساتید و پژوهشگران در دست چاپ و نشر است و  دیگری، حمایت از نویسندگان و اساتيد و پزوهشگران سطوح عالي حوزه كه اين آثار در قالب آثار فاخر و علمي مورد حمايت قرار مي گيرد و توسط انتشارات حوزه علميه خراسان به چاپ مي رسد.
مدیر حوزه علمیه خراسان با اشاره به كتاب اخير آيت الله رضازاده با عنوان مذاهب اربعه(جلد اول، علل پيدايش)، گفت: با توجه به اينكه ادامه نگارش اين كتاب مدنظر جنابعالي است، و از آنجا كه معاونت پژوهش كارهاي خوبي نسبت به خدمات طبع و نگارش انجام داده و نيز انتشارات حوزه علميه خراسان فعال شده است، در راستاي تكريم اساتيد بزرگوار، آماده چاپ اين اثر هستيم.
ايشان با بیان اینکه در سال جاری 18جلد کتاب با موضوعات مختلف و به روز، توسط انتشارات حوزه علمیه خراسان چاپ شده است و بيش از 60 جلد نیز حمایت از نویسندگان صورت گرفت، ادامه داد: انتشار مطالب، کتاب های جدید و همچنین تجدید چاپ آثار علما و اساتید در انتشارات حوزه علمیه خراسان به عنوان اثری فاخر محسوب می شود که از تمام موارد مربوط به چاپ يك اثر از قبيل: قرارداد با نويسنده، ويراستاري، صفحه آرايي، طراحي جلد، طراحي گريد نمونه خواني و...از طريق اين انتشارات انجام خواهد شد.


كد خبر: 35416  |  تاریخ درج خبر: 1398/06/15  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا