ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری همایش طلایه داران هدایت در سبزوارهمایش طلایه داران هدایت ویژه ائمه جمعه سبزوار، خوشاب، ششتمد، روداب و همچنین ائمه جماعات و مبلغان خواهر و برادر این شهرستان ها، برگزارشد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، همایش طلایه داران هدایت با هدف ارائه شیوه های نوین تبلیغ و جذب مخاطب، اهمیت تبلیغ و بیان مسائل مهم در سخنرانی های ماه محرم، ویژه ائمه جمعه، ائمه جماعات و مبلغان خواهر و برادر سبزوار، خوشاب، ششتمد، روداب، در مدرسه علمیه نرجس(س) سبزوار برگزارشد.
رسالت حوزویان در بیانیه گام دوم انقلاب، اعزام مبلغان به مناطق مختلف در طول ماه محرم، مشارکت طلاب و مبلغین دینی در خصوص آگاه سازی شهروندان در امر پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی در ایام محرم و صفر، از موارد عنوان شده در این مراسم بود.
همچنین، معرفی منابع تبلیغ در ماه محرم از جمله کتاب اسرار اهل ولاء، اولویت بخشی تبلیغ در تصحیح قرائت و بیان احکام نماز افراد، عدم اسراف و ترویج رعایت الگوی مصرف منابع طبیعی برق، گاز و آب در مناطق مختلف و ... از دیگر موارد ذکر شده در این مراسم بود.
گفتنی است، همایش طلایه داران هدایت ویژه ایام تبلیغی محرم و صفر، با حضور مسئول سازمان تبلیغات، فرمانده نیروی انتظامی و مسئولان ادارات دولتی این شهرستان و همچنین استقبال بیش از 250 مبلغ برادر و خواهر در مدرسه علمیه نرجس(س) سبزوار برگزار شد.


كد خبر: 35453  |  تاریخ درج خبر: 1398/06/23  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا