نسخه آزمایشی  

دومین رویداد ایده پردازی ویژه طلاب حوزه علمیه خراسان آغاز شددومین رویداد ایده پردازی ویژه طلاب حوزه علمیه خراسان با موضوع تولید محتوای فرهنگی ویژه زائرین حرم رضوی فعالیت خود را در مشهد آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، دومین رویداد ایده پردازی ویژه طلاب حوزه علمیه خراسان با موضوع تولید محتوای فرهنگی ویژه زائرین حرم رضوی پس از اعلام فراخوان برگزاری با ثبت ۵۰ ایده شروع به فعالیت کرد و ۱۰ ایده برتر انتخاب شد و فعالیت خود را آغاز کرد.
بر اساس این گزارش، برای آماده سازی این ایده ها آموزش های لازم از جمله آموزش کسب و کار و ارائه موثر توسط اساتید مربوطه، طی ۶ ساعت برگزار شد و بعد از ارائه آموزش های لازم، تیم ها تقریبا یک ماه فرصت داشتند تا اشکالات ایده های خود را برطرف و با کسب آمادگی لازم در رویداد شرکت کنند که در نهایت نیز ۴ ایده ی برتر مجوز ورود به دوره پیش شتابدهی مرکز نوآوری را به دست آوردند.
بر پایه این گزارش، ایده مرکز تخصصی بلوغ برای راه اندازی شبکه ای از مشاوران که در بازه دو ساله بلوغ در کنار نوجوانان باشند و به مشکلات آنها رسیدگی کنند، برای مقام اول و ایده رضوانه بانو با هدف ایجاد شبکه اطلاع رسانی رویدادهای فرهنگی سطح شهر برای بانوان، به عنوان تیم دوم انتخاب شد.
همچنین، ایده «اسنپ فرهنگی» برای برقراری ارتباط بین تولید کنندگان محصولات فرهنگی و مخاطبان‌شان، و ایده اسکان یار طلاب به منظور راه اندازی سامانه ای برای اسکان طلبه های مسافر در خانه دیگر طلبه ها، به طور مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند.


كد خبر: 35497  |  تاریخ درج خبر: 98/06/26  |  کد خبرنگار: 3884
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا