نسخه آزمایشی  
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

اعلام روش جدید خروج از کشور ویژه اربعین ۹۸ضمانت ۳ میلیون تومانی خروج از کشور برای سفر اربعین حسینی حدف شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، ضمانت ۳ میلیون تومانی خروج از کشور برای سفر اربعین حسینی، حذف گردیده است و طلاب می‌توانند با مراجعه به صفحه شخصی خود در سامانه وظیفه عمومی به آدرس https://services.epolice.ir ، نسبت به ثبت درخواست مجوز خروج از کشور، اقدام نمایند.
بنابر این گزارش لازمه ورود به سایت فوق الذکر، به همراه داشتن کد ملی و کد سخای اخذشده از دفاتر پلیس + 10 می باشد که پس از آن طلاب محترم درخواست خروج از کشور خود را می بایست تنها از تاریخ 98/07/15 لغایت 98/08/10  در سامانه مذکور ثبت نمایند 
در صورتی که تاریخ خروج و ورود بین بازه زمانی فوق باشد، درخواست ایشان پس از ثبت و پرداخت هزینه خدمات به مبلغ 3500 تومان، بدون واسطه مدارس علمیه و مرکز مدیریت حوزه علمیه خراسان، مستقیماً به معاونت وظیفه عمومی ناجا ارسال، بررسی و تأیید می‌شود.
در پایان لازم بذکر است که درخواست های ثبت شده تا تاریخ امروز در پورتال طلبگی نیاز به هیچ اقدام دیگری ندارد و طبق روال سابق انجام می گردد و در صورتی که طلاب قصد داشته باشند در تاریخی غیر از تاریخ مذکور (15 مهر الی 10 آبان سال جاری) درخواست مجوز خروج از کشور نمایند، باید طبق روال سابق اقدام گردد.
متقاضیان محترم، راهنمای تصویری مراحل ثبت درخواست در سامانه وظیفه عمومی را در ادامه میتوانند مشاهده نموده و طبق آن اقدام نمایند.

دانلود تصاویر آموزش به صورت یکجا

 

 

 

 

 


كد خبر: 35519  |  تاریخ درج خبر: 98/07/02  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا