ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

بانک شهر همراه حوزه علمیه خراسان در پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامیامسال نیز همچون سنوات گذشته، بانک شهر، حوزه علمیه خراسان را در اجرای هرچه بهتر نمایشگاه کتب حوزوی و معارف اسلامی با ارائه خدمات امور بانکی به طلاب، اساتید و پژوهشگران این حوزه همراهی می کند.

سیدناصر احمدی، سرپرست بانک شهر منطقه یک خراسان، در گفتگو با روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، در حاشیه پنجمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی با بیان این که برپایی این نمایشگاه حرکت زیبا و پسندیده ای است، گفت: برای مجموعه بانک شهر این امر قدم بزرگی است که در نمایشگاه حوزه علمیه خراسان خدمت رسانی دارد.
وی با بیان این که حوزه علمیه خراسان به عنوان متولی این نمایشگاه در برپایی آن خوش درخشیده است، تصریح کرد: برپایی این نمایشگاه در این مکان مقدس خدمت بزرگی است و اینکه علی رغم جنبه عمومی، زمینه ای برای آن فراهم شده تا جوانان ضمن تحقیق و تفحص در کتب، منابع خود را از اینجا تامین می کنند فرصت ارزشمندی شمرده می شود.
سرپرست بانک شهر منطقه یک خراسان با بیان این که ماهم به عنوان رسالت اجتماعی خود این را باعث افتخار می دانیم که گام کوچکی را در راستای انتشار دانش برداشته ایم، خاطر نشان کرد: دانش و علم روز در همه دنیا منزلت و جایگاه ویژه ای داشته و امروز نیز دنیا محل نبرد اندیشه هاست که هر کس فرهیخته تر باشد در زندگی اجتماعی خود نیز موفق تر است.
احمدی با بیان این که از روز نخست همه همت همکاران بر این قرار گرفت که با قدرت در مجموعه نمایشگاه کتب حوزوی پیش بروند و مقدمات کار برای سهولت طلاب، اساتید و مراجعین حوزه علمیه خراسان فراهم شود، افزود: ان شاء الله در همه حوزه های مورد مطالبه حوزه علمیه خراسان، بانک شهر این نهاد مقدس را در اجرای شایسته همراهی می کند.

 


كد خبر: 35574  |  تاریخ درج خبر: 1398/07/04  |  کد خبرنگار: 207368
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا