ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

فراخوان ارسال مقاله صحیفه پژوهی با عنوان «بررسی آموزه‌های اخلاقی‌تربیتی صحیفه سجادیه» آغاز شدمدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا(س)، نخستین فراخوان صحیفه پژوهی با عنوان «بررسی آموزه‌های اخلاقی‌تربیتی صحیفه سجادیه» را اعلام کرده و تا 1398/09/15 از مقالات علمی کلیه اساتید، طلاب و پژوهشگران خواهر و برادر حوزه و دانشگاه استقبال می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی حوزه علمیه خراسان، واحد پژوهش مدرسه علمیه پیروان حضرت زهرا(س)، نخستین فراخوان صحيفه پژوهي با عنوان «بررسي آموزه‌هاي اخلاقي‌تربيتي صحيفه سجاديه» را برگزار کرده و از مقالات علمي كليه اساتيد، طلاب و پژوهشگران خواهر و برادر حوزه و دانشگاه استقبال مي‌كند.
این فراخوان برای شماره پاییز و زمستان 1398 دوفصلنامه پژوهش‌های اسلامی «یاس نبی» است که با هدف شناخت جایگاه کتاب گرانقدر امام سجاد(ع) و انس بیشتر محققان با این اثر گهربار، همچنین درک عمیق مضامین ارزشمند مناجات و دعاهای صحیفه سجادیه برگزار شده است.
توضیح اینکه، رهبران معصوم ما بسیار دقیق و روشن مسئله مهم ادب در دعا را رعایت نموده، لحن زیبایی در دعاها به کار برده و طریقه دعاکردن را به ما آموخته‌اند، زیرا دعا و نیایش جزء نیازهای انسان بوده و از فطرت آدمی سرچشمه می‌گیرد و صحیفه سجادیه با توجه به زمان حکومت امویان و اینکه امام سجاد(ع) از فعالیت‌های علمی بازداشته شده بودند؛ بسیار ارزشمند است.
صحیفه سجادیه کتابی است برای فهم دین و شناخت نفس و به لحاظ محتوا و قدرت بیانی عمیق و موجب افتخار مسلمانان است؛ این کتاب شامل 54 دعاست که فرصت خوبی را پیش روی پژوهشگران قرار می‌دهد.
علاقمندان تا 1398/09/15 فرصت دارند تا آثار خویش را به آدرس الکترنیکی peyrovan.zahra@yahoo.com یا به پیام رسان سروش به شماره: 09158973563 ارسال نمایند. 


كد خبر: 35671  |  تاریخ درج خبر: 1398/07/11  |  کد خبرنگار: 3752
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا