ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدار با اساتید ایثارگر، حرکت مبارک و اثرگذار در پیشبرد اهداف متعالی حوزه علمیه خراسان استجمعی از نمایندگان اداره امور اساتید و بسیج اساتید حوزه علمیه خراسان با حجت الاسلام مهاجرانی، از ایثارگران دوران دفاع مقدس دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، جمعی از نمایندگان اداره امور اساتید معاونت آموزش و بسیج اساتید حوزه علمیه خراسان با حجت الاسلام مهاجرانی، از ایثارگران سرافراز دوران دفاع مقدس دیدار و سلام گرم مدیر حوزه علمیه خراسان، آیت الله سید مصباح عاملی و آيت الله علم الهدي مسئول بسيج اساتيد و نخبگان  این حوزه را به ایشان در راستای تکریم اساتید ایثارگر ابلاغ کردند.
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمين مهاجرانی، ضمن تمجید از حرکت شایسته و الگویی حوزه علمیه خراسان در تکریم اساتید ایثارگر، تصریح کرد: این دیدار ها نشان می دهد مدیریت تحولی حوزه علمیه خراسان اهمیت ویژه ای را برای آزادگان و ایثارگران روحانی قائلند و این هم اندیشی و مصاحبت این حوزه مبارکه با اساتید ایثارگر و احصاء نظرات آنان در پیشبرد اهداف متعالی فوق العاده اثرگذار و جلوه یک اقدام اخلاقی است.
وی با بیان این که برادران بنده در عملیات های خیبر و بدر به شهادت رسیدند و در مسیر دفاع از اسلام جان خود را فدا کردند، خاطر نشان کرد: در سال 1356 به حوزه علمیه ورود پیدا کردم چون اعتقاد داشتم کسب فیض استادی در این عرصه انسان را سربلند در روز معاد ساخته و از سوی دیگر می تواند منشا اعتلا و موجب رشد و پرورش طلاب بسیاری باشد که در همین راستا به عرصه طلبگی وارد شدم.
این ایثارگر سرافراز دوران دفاع مقدس در ادامه به بیان برخی خاطرات رزمی تبلیغی خود در مدت یازده ماهه حضور در جبهه های نبرد پرداخت و بیان کرد: امیدواریم ان شاء الله رهرو راه شهیدان باشیم و بتوانیم رسالات خود را در سایه عنایات مقام معظم رهبری به شایستگی ایفا کنیم.
حجت الاسلام روشندل، مسئول اداره روابط عمومی حوزه علمیه خراسان نیز در حاشیه این دیدار با بیان این که برپایی این جلسه ارزشمند، در امتداد فرمایشات آیت الله سید مصباح عاملی، مدیر اين حوزه بوده است، عنوان کرد: بسیج اساتید در این راستا برنامه دقیق و عمیق حساب شده برای جمع آوری و احیای خاطرات مانای ایثارگران معزز دارد.
 


كد خبر: 35692  |  تاریخ درج خبر: 1398/07/14  |  کد خبرنگار: 207368
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا