ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

نشست منطقه ای طلاب جدید الورود در کاشمر برگزار شدنشست ویژه طلاب جدید الورود مدارس حضرت رقیه و حضرت نرجس کاشمر، الزهرا بردسکن و حضرت زینب(س) مه ولات در کاشمر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، نشستی با هدف آشنایی طلاب جدید الورود سال 98 با برنامه ها و سیاست های آموزشی و اخلاقی و فرهنگی حوزه علمیه، با حضور طلاب و مسئولین و اساتید مدارس حضرت رقیه و حضرت نرجس کاشمر، الزهرا بردسکن و حضرت زینب(س) مه ولات در کاشمر برگزار شد.
خانم اعدادی، مسئول اداره امور مدارس و مدیران حوزه علمیه خراسان با طرح موضوع نقش آفرینی طلبه در جامعه اسلامی، مهمترین وظیفه طلبگی را تبلیغ عنوان کرد.
وی با تاکید بر لزوم حفظ آموزه های اسلامی و تثبیت و تعمیق باورهای دینی در جامعه، اظهار کرد: طلبه باید علاوه بر خودشناسی و خداشناسی، وظیفه شناس و آسیب شناس باشد.
همچنین لزوم تربیت طلاب بصیر، پیام تقارن آغاز سال تحصیلی با ماه محرم، اهیمت طلبه امروز که در شرایط فعلی در خط مقدم است، اصالت و هویت طلبگی و توجه به زی طلبگی از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.
قرائت میثاق نامه، تشکیل حلقه های معرفتی و پرسش و پاسخ طلاب با مسئولان، نشست های مشترک مدیران و مسئولان مدارس، نشست مشترک اساتید، بازدید از کتابخانه مدرسه علمیه نرجس(س) و معرفی تازه های کتاب، نمایشگاه کتاب با محوریت حوزه و روحانیت و... نیز از جمله برنامه هایی بود که در این مراسم انجام شد.


كد خبر: 35711  |  تاریخ درج خبر: 1398/07/15  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا