ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

طلاب بصیرتمندانه در فضای مجازی عمل کنندنشست تقدیر از کارکنان تلاشگر انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) با حضور طلاب، اساتید و جمعی از پرسنل کلانتری 24 میرزاکوچک خان منطقه طلاب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، نشست تقدیر از کارکنان تلاشگر انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مدرسه علمیه امام محمدباقر(ع) با حضور طلاب، اساتید و جمعی از پرسنل کلانتری 24 میرزاکوچک خان برگزار شد.
سرهنگ ابراهیمی در این نشست ضمن تبیین آسيب هاي اجتماعي جامعه امروز در جمع طلاب، از آنان درخواست کرد تا امر به معروف و نهی از منکر را به عنوان واجب فراموش شده در جامعه اسلامی زنده کنند.
وی ضمن اشاره به ضرورت توسعه و گسترش امر به معروف و نهی از منکر در جوامع اسلامی، به بیان نكات آموزشي جهت برقراري امنيت بيشتر در فضاي حقيقي و مجازي و همچنین آگاهي بخشی به مردم نسبت به معضلات جامعه پرداخت و از طلاب خواست تا در این فضا بابصیرت و آگاهی بیش تری نسبت به سایر اقشار جامعه و نظام اسلامی عمل کنند.
همچنین برگزاری مراسم غبارروبی مرقد مطهر شهید گمنام مدرسه با حضور طلاب، اساتید، مدیریت مدرسه، مسئولین و تلاشگران نیروی انتظامی در سركلانتري 24 میرزا کوچک خان منطقه طلاب از دیگر برنامه های این نشست بود.
شایان ذکر است؛ در پایان این نشست که به مناسبت هفته نیروی انتظامی تدارک دیده شده بود، از تلاش و کوشش دست اندرکاران و تلاشگران نیروی انتظامی استان که در راستای ایجاد امنیت و آرامش خاطر برای همه هموطنان در مرزهای جمهوری اسلامی ایران به طور شبانه روزی تلاش می کنند، با اهدای لوحی تجلیل شد.
 


كد خبر: 35760  |  تاریخ درج خبر: 1398/07/20  |  کد خبرنگار: 207368
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا