ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

گزارشی کوتاه از فعالیت گروه جهادی مدرسه علمیه زهرای اطهر(س)گروه جهادی مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) مشهد از سال 1395 در خدمت به زائران پیاده علی ابن موسی الرضا(ع) کار جهادی تبلیغی خود را به طور متمرکز آغاز نموده و امسال نیز در این زمینه فعالیت می کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، گروه جهادی مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) مشهد از سال 1391 فعالیت خود را در مناطق حاشیه شهر و محروم مشهد آغاز کرده است.
همچنین این گروه جهادی از سال 1395 در خدمت به زائران پیاده علی ابن موسی الرضا(ع) کار جهادی تبلیغی خود را به طور متمرکز آغاز نموده است.
امسال نیز با شروع ایام دهه آخر صفر، اعزام خواهران مبلغ به محورهای مشخص شده اعم از موکب برون شهری و درون شهری در دست اقدام است.
اما فعالیت های این گروه در سال های گذشته با پیگیری های مکرر بعد از اتمام این ایام نیز ادامه یافته که با شناسایی زائرین محرومین و سرکشی از محل زندگی آن ها در روستاهای سرخس، سبزوار، نیشابور و... کار جهادی در جهت حمایت از آن ها صورت می گیرد.
یکی از تلاش های گروه جهادی مدرسه علمیه زهرای اطهر(س) مربوط به روستایی بوده است که خانه ها و زمین های آن توسط وهابیت خریداری شده و حتی برخی خانواده ها مجبور به زندگی در بالای کوه شده بودند که با پیگیری این گروه و درخواست امنیت از طرف بسیج طلاب، اقدامات خوبی در این زمینه انجام شد.
آموزش عقاید، اخلاق، مباحث تربیتی و قرآنی و... در کنار تأمین هزینه های درمان برای روستاهای منطقه صورت گرفت و نیز ایجاد اشتغال برای خانواده ها صورت گرفت و تمامی برداشت محصولات آنها توسط این گروه جهادی خریداری شده و تا امروز نیز این فعالیت ها ادامه دارد. 


كد خبر: 35769  |  تاریخ درج خبر: 1398/07/21  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا