ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدار معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با مسئول شئون تبلیغ حوزه علمیه نجفمعاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان در ادامه سفر خود به کشور عراق و سرکشی از حلقه های تبلیغی این حوزه در محورهای مختلف حضور زائران پیاده، با مسئول شئون تبلیغ حوزه علمیه نجف نیز دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام والمسلمین حمید ایزدی، معاون تبلیغ این حوزه در ادامه سفر خود به کشور عراق و سرکشی از حلقه های تبلیغی حوزه علمیه خراسان در محورهای مختلف حضور زائران پیاده، با حجت الاسلام سیداحمد اشکوری، مسئول شئون تبلیغ حوزه علمیه نجف که وابسته به دفتر آیت الله العظمي سیستانی است، دیدار کرد.
در این دیدار ۲ساعته، ضمن گفت و شنود گزارش فعالیت های تبلیغی دو حوزه علمیه، مهم ترین مباحث تبلیغی و چگونگی تعامل و همکاری حوزه علمیه خراسان و حوزه علمیه نجف نیز بررسی شد.
حجت الاسلام والمسلمین ایزدی در خصوص فعالیت های تبلیغی امسال مبلغان حوزه علمیه خراسان، گفت: برادران مبلغ ایرانی در مسجد سهله با تنظیف صحن حضرت نرجس(س)، شور و اشتیاق و اتحاد را در میان مردم ایجاد کردند.
وی با بیان اینکه مبلغان در مسجد کوفه و سهله، اعمال مساجد و پاسخ گویی به سوالات شرعی را انجام می دهند، تصریح کرد: مبلغان در ادامه فعالیت های خود نیز معارف دینی را به کمک هدایای فرهنگی، به کودکان انتقال می دهند.
وی یاد آور شد: مبلغان باید لباس مقدس سربازی امام عصر(عج) را در این سفر دائما بر تن داشته باشند که مردم آن ها را بشناسند و آمادگی تبلیغ و ترویج دین مقدس اسلام را بیشتر بیابند که این امر، خود فضیلت بزرگی است. 


كد خبر: 35785  |  تاریخ درج خبر: 1398/07/23  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا