ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رونمایی از نرم افزار موبایلی "میزبان" ویژه مبلغاننرم افزار موبایلی "میزبان" که به همت معاونت تبلیغ این حوزه ویژه مبلغان تولید شده است، در همایش مبلغان زائران پیاده رضوی رونمایی شد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، در همایش آیین افتتاح فعالیت تبلیغی مبلغان زائران پیاده دهه آخر صفر که امروز در دفتر امام جمعه مشهد برگزار شد، از نرم افزار موبایلی "میزبان" که به همت معاونت تبلیغ این حوزه ویژه مبلغان تولید شده است، رونمایی شد.
براساس این گزارش، مبلغان با دریافت این نرم افزار موبایلی اندروید می توانند محتواهای مورد نیاز تبلیغ خود را به صورت دسترسی آسان و با سرعتی بیشتر دریافت کنند.
این همایش با حضور و سخنرانی آیت الله علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد، حجت الاسلام و المسلمین گنابادی نژاد، رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی و حجت الاسلام والمسلمین ایزدی، معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان همراه شد و همخوانی گروه آوای رضوان و مداحی ذاکر اهل بیت(ع) از دیگر برنامه های آن بود.
گفتنی است، در این همایش، مسئولان سایر نهادهای همکار در قرارگاه فرهنگی رضوی زائران پیاده و مسئولان و مبلغان حوزه علمیه خراسان حضور داشتند و رسما فعالیت تبلیغی ایام پایانی دهه آخر صفر آغاز شد.


كد خبر: 35850  |  تاریخ درج خبر: 1398/08/01  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا