ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

اثرگذاری مبلغ به همراهی و بودن در کنار مردم استمبلغ حوزه علمیه خراسان یادآور شد: مهمترین رسالت طلبگی مبلغین در این ایام حرکت به سمت مخاطب و جذب آنان است و اگر ما مبلغین بخواهیم اثرگذار باشیم باید بیشتر در کنار مردم و همراه آنان باشیم.

حجت الاسلام سید کاظم موسوی از مبلغان اعزامی به کشور عراق توسط معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در گفت وگو با روابط عمومی این حوزه با اشاره به حدیث «اِنَّ لِقَتْلِ الْحُسَیْنِ علیه السّلام حَرارَةً فى قُلُوبِ الْمُؤمنینَ لا تَبْرُدُ اَبَداً»، گفت: محبت امام حسین(ع) در قلوب مومنین حرارتی است که هیچ زمان سرد نمی شود و همایش اربعین حسینی هر سال پر رونق تر از سال قبل برگزار می شود.

وی ادامه داد: حرکت عظیم اربعین که حفظ شعائر الهی و حسینی است، جلوه ای از همبستگی اجتماعی بین امت های اسلامی می باشد.

این مبلغ حوزه علمیه با بیان اینکه همایش اربعین حسینی زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) است، گفت: پیاده روی اربعین از بی سابقه ترین اجتماع مذهبی مسلمانان جهان است که فقط ارادت و عشق به امام حسین در آن دیده می شود و هر کسی با هر توانی که می تواند به زائرین اباعبدالله(ع) خدمت میکند.

وی با اشاره به اینکه امام حسین(ع) و اهل بیت ایشان سَفینَةُ النَّجاةِ هستند، افزود: عظمت اسلام در این سفر به خوبی دیده می شد که عاشقان امام حسین(ع) با چنگ زدن به خاندان عصمت و طهارت خود را از ضلالت و گمراهی نجات می دهند.

حجت الاسلام موسوی هدف از شرکت در همایش عظیم اربعین را تبیین قیام امام حسین (ع) دانست و گفت: تفهیم درست و حقیقی از قیام امام حسین(ع) از جمله رسالت‌های مهم است که چراغ راهی برای حال و آینده بشریت می باشد.

وی یادآور شد: مهمترین رسالت طلبگی مبلغین در این ایام حرکت به سمت مخاطب و جذب آنان است و اگر ما مبلغین بخواهیم اثرگذار باشیم باید بیشتر در کنار مردم و همراه آنان باشیم. 


كد خبر: 35854  |  تاریخ درج خبر: 1398/08/02  |  کد خبرنگار: 3752
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا