ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

برگزاری کارگاه انگیزه های تحصیلی و طلبگی در قهستانکارگاه های مشاوره ای با موضوعات ( تحصیلی و انگیزشی ) بصورت ویدئو کنفرانس در مدرسه علمیه امام صادق(ع) قهستان، توسط مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان، برگزارشد.

 به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت الاسلام قائمی نیک در كارگاه هاي مشاوره اي با موضوعات ( تحصيلي و انگيزشي ) که بصورت ويدئو كنفرانس در مدرسه علميه امام صادق(ع) قهستان، توسط مرکز مشاوره این حوزه، برگزارشد، به ارائه مطالب و سرفصل هایی از مباحث " انگیزه چیست"، "عوامل معنوی ارتباط با خدا "، "عوامل تقویت انگیزه های تحصیلی"، "جدیّت در تحصیل"، "تهذیب و تقویت بنیه های معنوی"، "راه های ایجاد علاقه و کشش تحصیلی"، "موانع انگیزشی در تحصیل" و ... پرداخت.
وی با اشاره به عوامل روانشناختی تقویت انگیزه های تحصیلی، نیاز، علاقه و کشش به پیشرفت و موفقیت را در این مسیر موثر دانست و گفت: با توجه به قانون تاثیر و تاثر، موفقیت درکارها باعث انگیزه و انگیزه ی بالا نیز، باعث موفقیت می شود.
استاد این کارگاه، کارآمدی شخصی، کسب قابلیت و مهارت های لازم برای موفقیت را به عنوان عوامل تقویت انگیزه معرفی کرد و افزود: تلاش جسمی و تلاش ذهنی، دو بال موفقیت است که در دوران زندگی حوزویان، باید به بازدهی و ثمربخشی برسد.


كد خبر: 36787  |  تاریخ درج خبر: 1398/10/20  |  کد خبرنگار: 201017
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا