ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

استمرار فعالیت های آموزشی در حوزه علمیه خراسان به صورت مجازیمدیر دفتر طرح و برنامه و فناوری حوزه علمیه خراسان گفت: دروس و مدارس حوزه علمیه خراسان تا تاریخ 17 اسفندماه تعطیل است، اما با توجه به زیرساخت های کامل و بروز فناوری های موجود در این حوزه امکان برگزاری کلاس ها برای عموم طلاب به صورت مجازی فراهم می باشد.

دکتر سید مجید ظهیری در گفتگو با روابط عمومی  حوزه علمیه خراسان گفت: دروس و مدارس حوزه علمیه خراسان تا تاریخ هفدهم اسفندماه 98 تعطیل می باشد، اما با توجه به زیرساخت های کامل و بروز فناوری های موجود در این حوزه امکان برگزاری کلاس ها برای عموم طلاب به صورت مجازی فراهم آمده است.

مدیر دفتر طرح و برنامه و فناوری حوزه علمیه خراسان افزود: بر این اساس، دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات حوزه علمیه خراسان با فراهم آوردن شرایطی ویژه جهت بهره گیری عموم طلاب این حوزه از سامانه LMS و دروس بارگزاری شده در آن، کلاس ها و فعالیت های آموزشی طلاب را استمرار می بخشد.

دکتر ظهیری اظهار کرد: هم اکنون دروس «عقاید اسلامی»، «منطق2»، «احکام عملی»، «فقه2»، «انقلاب اسلامی»، «زن در اسلام»، «کلام اسلامی/ آموزش کلام اسلامی ج1»، «کلام اسلامی/ عقاید اسلامی ج1»، «تاریخ معاصر1»، «دروس تمهیدیه فقه1»، «تاریخ معاصر2» و «تفسیر قرآن کریم»، عناوین دروسی هستند که جهت بارگزاری بر روی سامانه آماده شده اند و به فضل الهی طی 24 ساعت آینده امکان بهره گیری از این دروس فراهم خواهد شد.

مدیر دفتر طرح و برنامه و فناوری حوزه علمیه خراسان همچنین گفت: فرآیند آماده سازی بیش از 30 ماده درسی دیگر نیز در حال تکمیل شدن است و پس از تکمیل و بارگزاری در سامانه اموزش مجازی (LMS) به اطلاع عموم طلاب معزز حوزه علمیه خراسان می رسد.

دکتر ظهیری ضمن تقدیر از مدیران مدارسی که نسبت به برگزاری کلاس ها با استفاده از ابزار های نوین، شبکه های اجتماعی، وب کنفرانس و تولید دروس به صورت صوتی اقدام نموده اند، اظهار امیدواری کرد که این اقدام جهادی مدیران محترم مدارس در کنار تلاش های همکاران دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات مرکز بتواند همچنان مسیر بالنده علمی و آموزشی حوزه خراسان را در اقصی نقاط سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی زنده و پویا نگه دارد.

مدیر دفتر طرح و برنامه و فناوری حوزه علمیه خراسان همچنین اعلام کرد: علاقمندان می توانند آخرین وضعیت سامانه آموزش مجازی و دروس بارگزاری شده در آن را از طریق سایت حوزه علمیه خراسان به آدرس www.hozehkh.com و کانال های رسمی این حوزه به نشانی https://eitaa.com/joinchat/2939486212C3911d9228f و sapp.ir/howzehkhnews پیگیری نمایند.


كد خبر: 37184  |  تاریخ درج خبر: 1398/12/16  |  کد خبرنگار: 3884
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.
 
نام:
اطلاعات تماس: (تلفن همراه یا ایمیل)
متن:
 
کد امنیتی:       
بالا